Angle down Atgal

Kauno rajono savivaldybė: būtina išlikti budriems

Praėjusią savaitę Vyriausybei suskirsčius šalies savivaldybes pagal koronaviruso rodiklius į tris grupes, Kauno rajonas pateko į geltoną grupę. Kauno rajono savivaldybė imasi visų reikalingų priemonių, kad Kauno rajonas nepatektų į raudoną grupę ir nebūtų įvestas lokalus karantinas.

Raudonai grupei priskiriamos tos savivaldybės, kuriose sergamumas COVID-19 siekia 50 ir daugiau atvejų 100 tūkst. gyventojų, teigiamų tyrimų dalis sudarytų 4 proc. ir daugiau, arba sergamumas būtų daugiau nei 150 atvejų 100 tūkst. gyventojų per pastarąsias dvi savaites.

„Pakaunėje iš visų registruotų COVID-19 ligos atvejų šiuo metu serga 352 gyventojai. Šios dienos sergamumo rodiklis Kauno rajono savivaldybėje yra 289,3“, – sakė Kauno rajono savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė.

Atsižvelgiant į koronaviruso plitimą, pakaunėje atšaukti visi suplanuoti renginiai. Gyventojai prioritetine tvarka bus aptarnaujami nuotoliniu būdu, todėl savivaldybės administracija ragina įvairius prašymus teikti elektroninėmis priemonėmis, konsultuotis telefonu. Patekimas į savivaldybės ir seniūnijų patalpas yra ribojamas, todėl gyventojai turi iš anksto registruotis ir atvykti paskirtu laiku.

Savivaldybės administracija taiko brigadinį darbo metodą: dalis darbuotojų dvi savaites dirba savivaldybėje, kita – nuotoliniu būdu, o vėliau specialistai keičiasi.

Epidemiologinei situacijai toliau blogėjant, savivaldybės gydytoja ragina visus pakaunės gyventojus atsisakyti asmeninių švenčių, religinių apeigų, kolektyvų ekskursijų, vengti būriavimosi darbovietėse ir viešose vietose, laikytis užkrečiamųjų ligų plitimą mažinančių priemonių: dėvėti apsaugines kaukes, laikytis saugaus atstumo.

„Būkime budrūs, saugokime save ir savo artimuosius. Jeigu galite, likite namuose ir nesilankykite viešose vietose. Mūsų visų bendromis pastangomis galime sustabdyti viruso plitimą“, – į gyventojus kreipėsi M. Labašauskaitė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite