Angle down Atgal

Kauno klinikos skelbia stabdančios planines asmens sveikatos priežiūros paslaugas

Nuo pirmadienio Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninėje Kauno klinikose dėl karantino ir koronaviruso (COVID-19) plitimo stabdomos planinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos.

Visą karantino laikotarpį ligoniai prašomi nevykti guldymui į ligoninę. Didžiausios šalyje gydymo įstaigos - Kauno klinikų gydytojai įvertins ligonių klinikinius duomenis pakartotinai, remdamiesi medicinine dokumentacija, ir susisieks su kiekvienu individualiai dėl vėlesnio stacionarizavimo bei kitų būtinų veiksmų.

Kauno klinikose stabdomos planinės gydytojų konsultacijos, diagnostinės, profilaktinės ir gydomosios paslaugos. Iš anksto pirmam vizitui užsiregistravę pacientai turi kreiptis į savo šeimos ar siuntimą išrašiusį gydytoją ir aptarti neatidėliotinų ambulatorinių paslaugų būtinumą.

„Jūsų šeimos gydytojai (arba gydytojai, siuntę konkrečiai ambulatorinei paslaugai), atsižvelgdami į jūsų klinikinę situaciją, galės pasikonsultuoti su Kauno klinikų specialistais dėl šių paslaugų būtinumo ir atlikimo neatidėliotinai. Su Kauno klinikų specialistais gydytojai galės susisiekti internetinėje svetainėje www.kaunoklinikos.lt pateiktais kontaktais (nuo kovo 16 d. 14 val.).

Esant neatidėliotinai būtinybei, gavus Kauno klinikų gydytojo patvirtinimą, bus paskirtas individualus konsultacijos laikas, ir Kauno klinikos apie tai informuos pacientą“ – pasakyta kreipimesi į pacientus.

Tie asmenys, kuriems paskirta pakartotinė konsultacija, turi skambinti konsultavusiam ar kitam tos srities specialistui. Kontaktiniai telefonų numeriai bus paskelbti Kauno klinikų internetinėje svetainėje www.kaunoklinikos.lt iki kovo 17 dienos.

Esant galimybei, ambulatorinių paslaugų teikimas bus organizuojamas nuotoliniu būdu, jį fiksuojant medicininėje dokumentacijoje. Nuotoliniu būdu gydytojai teiks konsultacijas, išrašys arba pratęs receptus, paskirs būtinus tyrimus.

Taip pat atidedamas ambulatorinių medicininės reabilitacijos paslaugų ir profilaktinių patikrinimų ir prevencinių programų vykdymo teikimas. Kauno klinikose stabdomos ir visos odontologinės paslaugos, išskyrus būtinosios medicinos pagalbos užtikrinimą.

Pabrėžtina tai, jog antradienį chemoterapijos procedūros vyks taip, kaip buvo numatyta kiekvienam pacientui, o dėl tolesnių procedūrų prašoma susisiekti su jus gydančiu gydytoju.

Akušerijos ir ginekologijos klinikos pacientėms informacija teikiama: https://bit.ly/2wZAsx8.

Dėl pirminės asmens sveikatos priežiūros (šeimos gydytojo) paslaugų reikėtų skambinti savo šeimos gydytojui (www.kaunoklinikos.lt/struktura-ir-kontaktai/profilines-klinikos/seimos-medicinos-klinika).

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite