Angle down Atgal

Kauno barzdaskučių salonas „Old Town Barbers“ siūlo išbandyti aukštos kokybės „The Grafton Barber“ produkciją

Prekybos ir pramogų centre „Mega“ bei Daugirdo g. 4, Kaune įsikūręs barzdaskučių salonas „Old Town Barbers“ siūlo ne tik plaukų kirpimo, antakių koregavimo, sušukavimo, bet ir plaukų modeliavimo bei barzdos formavimo paslaugas.

Šiais laikais ne tik moterys, bet ir vyrai skiria daug dėmesio savo išvaizdai. Gražiai suformuota šukuosena bei tvarkingai atrodanti barzda puošia kiekvieną vyrą. Kasdienei plaukų ir barzdų priežiūrai barzdaskučių salonas „Old Town Barbers“ rekomenduoja naudoti aukštos kokybės „The Grafton Barbers“ produkciją, kuri yra ypač populiari Jungtinėje Karalystėje.

Naudodami fiksacijos priemones galėsite mėgautis nepriekaištingai atrodančia šukuosena

Tikriausiai tik nedaugelis vyrų žino, kad plaukų priežiūrai galima naudoti net 5 lygių skirtingas fiksavimo priemones. Pirmoji „Old Town Barbers“ barzdaskučių rekomenduojama priemonė yra modeliavimo kremas „Textured.“ Šis kremas pabrėžia plaukų tekstūrą, suteikia jiems apimtį ir leidžia suformuoti šukuoseną. Ši priemonė yra tepama ant rankšluosčiu nušluostytų plaukų. Tai – vidutinės fiksacijos lengvai nuplaunamas produktas, kvepiantis kramtomąja guma bei suteikiantis vyro barzdai ypatingą matinį efektą.

Taip pat turėtumėte išbandyti ir vidutinės fiksacijos tekstūrinę gumą plaukams „Fibred.“ Ji suteiks plaukams patrauklaus žvilgesio bei purumo. Ši apelsinais kvepianti fiksacijos guma yra puikus žėle ir vaško pakaitalas. Tai – populiariausias ir vyrų dažniausiai naudojamas plaukų formavimo gaminys.

Trečioji plaukų kirpimo ir barzdų modeliavimo profesionalų siūloma priemonė yra matinis vaškas „Pasted.“ Šis melionais gaiviai kvepiantis gaminys yra labai populiarus tarp vyrų, nes yra labai stiprios fiksacijos. Šis matinis gaminys leis jums suformuoti bet kurią pageidaujamą šukuoseną!

Dėmesio vertas ir plaukų formavimo kremas „Shaped.“ Ši vidutinės fiksacijos priemonė yra skirta ilgesniems plaukams bei padeda išgauti plauko tekstūrą. Gaivus, apelsinais kvepiantis kremas yra lengvesnės fiksacijos nei anksčiau paminėta priemonė „Pasted“, be to, lengvai nusiplauna. Šią priemonę galite tepti ant rankšluosčiu nusausintų plaukų ir sausų plaukų.

Barzdaskučiai rekomenduoja išbandyti ir vandens pagrindu pagamintą blizgią pomadą „Polished.“ Tai – vidutinės fiksacijos produktas, suteikiantis plaukams maksimalų blizgesį bei ryškumą. Vietoj užbaigiamosios priemonės (kurią vyrai neretai pamiršta) reikėtų naudoti šlapią plaukų laką. Jis užfiksuos jūsų šukuoseną bei ją išlaikys visą dieną.

Kalbant apie barzdas, barzdaskučių salonas „Old Town Barbers“ barzdų priežiūrai rekomenduoja naudoti itin aukštos kokybės barzdos šampūną „Premium Beard Wash.“ Jis dezinfekuoja ir pašalina nemalonius barzdos kvapus. Be to, šis gaminys taip pat padeda išlaikyti gerą veido odos pH. Norint užtikrinti pastovų barzdos drėkinimą / kondicionavimą, rekomenduojama barzdos priežiūrai vienu metu naudoti ne tik šampūną, bet ir barzdos aliejų. Pastarasis sumažins veido odos niežėjimą ir sudirginimą. Jūsų barzda atrodys sveika ir stilinga!

Puiki investicija į grožį bei stilių

Paminėtų produktų kainos tikrai yra prieinamos kiekvienam. Priemones naudosite labai ilgai ir taupiai. Šiuo metu straipsnyje minimus produktus galite įsigyti tik „Old Town Barbers“ kirpyklose. Vis dėl to, greitu metu yra planuojama atnaujinti įmonės internetinę svetainę. Joje taip pat bus įdiegta ir elektroninė parduotuvė. Viliamasi, kad jau labai greitai turėsite galimybę šiuos plaukų ir barzdų modeliavimo gaminius įsigyti ir internetu

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite