Angle down Atgal

Kaunas kviečia šv. Velykas švęsti namie: „Artimieji padėkos, kad neatvežei lauktuvių“

Neįprastas Verbų sekmadienis davė pradžią šv. Velykų laukimui. Griežtas karantinas šalyje ir pasaulyje apvertė įprastą gyvenimo ritmą, o tuo pačiu ir tai, kaip po savaitės sutiksime gražiausią pavasario šventę. Kaunas skelbia priešvelykinę kampaniją, ragindamas ir toliau žmones likti namuose ir sako, jog „Artimieji padėkos, kad neatvežei lauktuvių“.

Žaisminga iliustracija ir joje vaizduojamas kiaušinis yra simbolinis priminimas, kad margučio paviršius gali būti padengtas ne vien tik spalvingais raštais, bet ir pavojingomis dalelėmis, virusais. Todėl kauniečiai skatinami Velykas pasitikti būnant namuose.

„Didžiausia dovana mūsų artimiesiems šiandien yra saugumas ir sąmoningumas, todėl prašome vienintelio – šventinį savaitgalį susilaikyti nuo kelionių pas gimines ar draugus. Velykų šventimas namuose yra labai simboliškas – juk tai atgimimo ir vilties šventė, o karantino taisyklių laikymasis gali pagreitinti mūsų grįžimą į įprastą gyvenimo ritmą. Šiuo metu gyventojų sveikata yra ne tik Kauno, bet ir visos šalies prioritetas“, – sakė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Jis įsitikinęs, kad šventė artimųjų būryje galima net ir karantino metu, tik margučių paieškos bei kitos velykinės tradicijos keliasi į virtualią erdvę – vaizdo skambučius.

Tikimasi, kad kauniečiai atsilieps į tokią iniciatyvą ir neliks abejingi šiam kvietimui. Be to, apie būtinybę laikytis karantino sąlygų labai svarbu priminti ir savo artimiesiems, namuose nenustygstantiems draugams ar kolegoms.

Kampanijos „Artimieji padėkos, kad neatvežei lauktuvių“ margutį galite naudoti kaip feisbuko užsklandą ar socialinių tinklų pagalba nuridenti draugams.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite