Angle down Atgal

Katė negali liautis vogusi žmonių kojinių ir apatinių

Katė, vardu Ki Ki (Kee kee), turi keistą ir juokingą priklausomybę. Keturkojė iš Anglijos grafystės negali liautis gvelbusi žmonių drabužių. Septynerių metų katė į namus neša kojines, apatinius ir dvejų dalių maudymosi kostiumėlius. 

Panašu, kad katė nesijaučia kalta dėl tokių savo išdaigų, tačiau jos šeimininkei Džordžijai Careless (Georgia Careless) tai nepatinka. Moteris mano, kad jos augintinė į kitų namus patenka pro atidarytus langus, duris ir kačių angas.

Džordžija sako nežinanti, kodėl Ki Ki nugvelbimui renkasi rūbus. „Ji taip pat yra pavogusi žongliravimo kamuoliukus ir badmintono plunksniukus“, – prisimena moteris.  

Georgia Careless / SWNS.COM nuotr.
Georgia Careless / SWNS.COM nuotr.

Norėdama grąžinti kai kuriuos vertingesnius daiktus, Džordžija apie juos skelbia savo feisbuko paskyroje. „Ki Ki dažniausiai vagiliauja vasarą, kai žmonės atidaro duris. Ji gudri ir niekada neįkliūna. Sykį per pusvalandį į namus atnešė 8 kojinių poras“, – pasakoja Džordžija. 

Pasak katės savininkės, vagiliautoja nesutaria ir su netoliese gyvenančiu vėžliu. Anksčiau katė nugvelbdavo vėžlio maistą ir parsinešdavo namo. 

Pagal Dailystar.co.uk.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite