Angle down Atgal

Kar­tin­gas – sma­gi, sau­gi ir nau­din­ga va­sa­ros pra­mo­ga vai­kams

Vasaros moksleivių atostogoms tėvai ieško savo atžaloms įdomių, turiningų, bet kartu ir naudingų užsiėmimų. Kartingas – kaip tik vienas tokių. Pristatydamas užsiėmimus vaikams, „Topkart“ tinklo vadovas Deividas Rodinas sako, kad tai ne tik smagus užsiėmimas tiek berniukams, tiek mergaitėms, bet ir labai naudingas vairavimo įvadas.

Vasaros užsiėmimams patyrę treneriai sudarė specialią programą, kurioje vaikai išgirsta ir kartingo istoriją, sužino vėliavų reikšmes, įgyja techninių ir mechanikos žinių, kaskart numatyti bent du važiavimai, per kuriuos patyrę treneriai pagrindinį dėmesį skiria taisyklingam vairavimui. Vaikai išmoksta taisyklingai laikyti vairą, teisingai pasirinkti trajektoriją ir išlaikyti poziciją, taisyklingai lenkti ir stabdyti. Galima pasirinkti, kiek lankyti – tik vieną mėnesį ar visą vasarą. Kiekvieno mėnesio pabaigoje tarp vaikų vyksta varžybos, po kurių trasa vėl keičiama.

„Antra, tėvams vertėtų žinoti, kad kartingas – ne tik laisvalaikio pramoga, bet tai gali būti pirmasis laiptelis tiems, kurie norėtų ateityje užsiimti automobilių sportu. Daugelis žymių lenktynininkų pradėjo nuo kartų, būdami 5–6 metų“, – sako D. Rodinas.

Trečia, tai saugus užsiėmimas vaikams, nes naudojami tik pramoginiai kartai. Saugumą užtikrina dviem eilėmis surištos padangos, kurios sušvelnina bet kokį smūgį, pradedantiesiems ribojamas greitis, patys kartai turi apsauginius rėmus ir yra skirtingo galingumo, apsiversti su jais neįmanoma.

Šiauliečių nuo 7–8 iki 14–15 m. treneriai laukia pirmadieniais, trečiadieniais nuo 15 ir nuo 16 val. po atviru dangumi įrengtoje trasoje – Išradėjų g. 14.

 

Daugiau informacijos apie kartodromo trasas Šiauliuose, Mažeikiuose ir Klaipėdoje: www.topkart.lt.

Reklama
Reklama
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite