Angle down Atgal

Karteniškiai: apie padėtį ligoninėje mums niekas nepasakoja

Registrų centro duomenimis, gegužė lietuviams yra išskirtinis mėnuo. Mat būtent šį mėnesį daugiausiai mūsų tautiečių švenčia gimtadienius. Karteniškio Kazimiero mama – viena iš jų, gegužės 13 d. sulauksianti 84-erių. Deja, šį gimtadienį moteris tikriausiai sutiks viename karščiausių koronaviruso židinių Lietuvoje – Kartenos katalikiškoje palaikomojo gydymo slaugos ligoninėje, kur šiuo metu ji ir yra.

Mama persirgo dar iki karantino?
Moteris guli pirmajame ligoninės aukšte. O tai reiškia, kad prieš savaitę jai atliktų tyrimų dėl COVID-19 rezultatas buvo teigiamas. Šiandien ar ryt jai turi būti atliktas pakartotinas tyrimas.
Karteniškė neturi nei temperatūros, nei jokių kitų koronaviruso simptomų. Užkratą liudija tik tyrimas.
„Iš tiesų mūsų šeimos gydytoja mano, kad ji persirgo sunkiąją koronaviruso formą dar prieš Lietuvai paskelbiant karantiną. Tada dar nežinojome apie šitą virusą. Mama gulėjo net reanimacijos skyriuje, plaučiuose turėjo ir vandens, jai buvo uždėtas plaučių ventiliavimo aparatas“, – apie Kretingos ligoninėje prieš porą mėnesių suteiktą pagalbą pasakoja Kazimieras.
Vyras dėkingas ne tik Kretingos gydytojams, išgelbėjusiems jos motinos gyvybę, žemai lenkia galvą ir Kartenos ligoninės slaugytojoms.
„Žinau, kokį sunkų darbą jos atlieka, bet kai paskambinu, dar ir telefoną perduoda mano mamai, kad pakalbėtume“, – pasakoja vyras.
Tačiau vyras neslepia pasipiktinimo minimos įstaigos administracija ir apskritai – savivaldybės vadovais.

Daugiau skaitykite:

www.svyturiolaikrastis.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite