Angle down Atgal

Karščiai atsitraukia, merks lietus

Paskutinę rugpjūčio savaitę vyraus lietuviškai vasarai būdingesni orai: intensyvių karščių nesulauksime, beveik kasdien nuvilnis lietus.

Šiandien šalyje bus gaiviau, vietomis, daugiausia šiaurinėse vietovėse, protarpiais palis, galima perkūnija. Pūs apysmarkis vakarų, pietvakarių krypties vėjas, gūsiai stiprės iki 10–15 metrų per sekundę. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 23, Panevėžyje iki 22 laipsnių. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 20 laipsnių šilumos.

Antradienį didesnių pasikeitimų nenumatoma. Vyraus gaivūs, su trumpais lietumis orai. Nakties valandomis dažniau palis šiaurės vakarinėse ir šiaurinėse vietovėse. Temperatūra sieks 10–16 laipsnių šilumos. Dienos metu daugelyje vietovių nuvilnis trumpalaikiai krituliai, gali ir perkūnija sugriaudėti. Pūs vidutinio stiprumo vakarų, pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 22, Panevėžyje iki 20 laipsnių. Šiauliuose bus apie 16, Klaipėdoje apie 18 laipsnių šilumos.

Trečiadienio naktį numatomi pragiedruliai, žymesnių kritulių nebus. Dvelks silpnas vėjas, susiformuos rūkas. Temperatūra sieks 9–14, prie jūros 14–16 laipsnių šilumos. Dienos metu laipsniu kitu bus vėsiau, daugelyje vietovių prapliups lietus. Pūs juntamesnis pietinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Kaune termometrai fiksuos 20, Panevėžyje 19 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir Klaipėdoje oras šils iki 18 laipsnių.

Ketvirtadienį ir naktį, ir dieną palis, vietomis griaudės perkūnija. Naktį vyraus 11–16 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje ir Panevėžyje bus apie 19, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje apie 20 laipsnių šilumos.

Penktadienį iš praplaukiančių debesų taip pat palis, tačiau trumpai ir negausiai. Temperatūra stiebsis aukščiau. Suksis šiaurės vakarų krypties vėjas. Naktį vietomis gali tvyroti rūkas. Temperatūra sieks 10–15 laipsnių šilumos. Dienos metu Vilniuje ir Kaune oras šils iki 22, Panevėžyje iki 21 laipsnio. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 19–20 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, paskutinį vasaros savaitgalį skėčiai taip pat pravers. Šeštadienį palis truputį, didesnėje šalies dalyje bus šilčiau ir temperatūra sieks 20–24 laipsnius šilumos, tik vakarinėse šalies vietovėse bus gaiviau. Numatomas gūsingas pietryčių krypties vėjas. Sekmadienį, tikėtina, palis intensyviau, ypač naktį ir pirmoje dienos pusėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite