Angle down Atgal

Karpos: 9 paprasti būdai, kurie padės jas lengvai pašalinti

Kankina karpos? Štai pačios populiariausios ir veiksmingiausios priemonės nuo jų! Karpa yra virusas, kuris gyvena odoje ir maitinasi kraujagyslėmis, kurios per kraują tiekia jai visas gyvybei reikalingas medžiagas.

Štai kodėl karpų pašalinimas dažnai yra gana skausmingas. Jos yra susijusios su kraujagyslių kapiliarais ir yra tvirtai įsišaknijusios. Jei pažvelgsite į karpas iš arčiau, jų centre pamatysite mažus juodus taškelius. Tai yra kraujagyslės, kurios maitina karpas. Deja, bet galimas karpų plitimas, kai neužkrėsta odos dalis liečiasi su užkrėsta vieta.

Yra daug paprastų naminių receptų, kurie padės pašalinti karpas. Siūlome išbandyti pačius populiariausius ir efektyviausius iš jų:

1. Karpos pašalinimas naudojant lipnią juostelę

Atsikirpkite lipnios juostos gabalėlių ir priklijuokite juos ant karpų. Palikite 14-16 valandų. Tada nuimkite juostelę ir palaikykite paveiktą vietą kelias minutes šiltame vandenyje. Tada naudokite druskos ir soda mišinį, kad pašalintumėte karpos viršutinę dalį.

Leiskite išdžiūti, geriausia palikite tą vietą ramiai per naktį. Ryte priklijuokite naują lipnią juostą ir kartokite ši procesą tol, kol karpos išnyks. Manoma, kad šis metodas yra veiksmingas, nes silpnas paveiktos srities sudirginimas skatina imuninę sistemą intensyviau kovoti su infekcija.

2. Karpų šalinimas naudojant actą

Sudrėkinkite vatos tamponėlį actu ir pritvirtinkite jį prie karpos. Laikykite bent 1-2 valandas. Kartokite procedūrą kiekvieną dieną.

3. Karpos pašalinimas naudojant kiaulpienių sultis

2–3 kartus per dieną ant karpos tepkite baltas sultis iš šviežios kiaulpienės stiebo. Šios sultys šiek tiek dirgins odą, bet tuo pačiu skatins jūsų imuninę sistemą atsikratyti karpos.

4. Karpas padės pašalinti ir Vitaminas C

Vitamino C tabletes susmulkinkite į miltelius, įlašinkite kelis lašus vandens ir pasigaminkite mišinį nuo karpų. Užtepkite jį ant karpos. Dėl didelio vitamino C rūgštingumo lengvai atsikratysite karpų ir skatinsite imuninę sistemą veikti.

5. Karpų šalinimas banano ir citrinos žievelėmis

Atsipjaukite banano ar citrinos žievelės gabalėlį, padėkite jį ant karpos ir pritvirtinkite. Palikite 10–12 valandų. Cheminės medžiagos ir aliejai, esantys žievėse, padeda pašalinti karpas. Kartokite procedūrą kiekvieną naktį, kol visiškai neliks karpų.

6. Karpų šalinimas naudojant baziliką

Pritvirtinkite susmulkintą baziliko lapą prie karpų vandeniui atspariu pleistru. Darykite tai kiekvieną dieną. Vos per savaitę bazilikas padės atsikratyti karpų.

7. Karpų šalinimas ricinos aliejumi

Ricinos aliejus pašalina karpas per savaitę. Jei aliejus tepamas šiltas ir po to karpa atsargiai apvyniota, laikui bėgant sukietėjusi oda tiesiog nubyra. Taikykite šį metodą, kol visiškai pašalinsite karpas.

8. Karpų šalinimas alaviju

Jei namuose auginate alaviją, nuplėškite nuo jo lapą ir užtepkite jo gelio ant karpos. Darykite tai kiekvieną dieną, kol karpa išnyks.

9. Karpų šalinimas karštu vandeniu

Kadangi karpos, atsirandančios ant kojų padų, yra jautrios karščiui, jas 15 minučių kiekvieną dieną palaikykite karštame vandenyje (nuo 43 iki 45 laipsnių pagal Celsijų).

Pasinaudokite šiais būdais ir atsikratykite karpų!

https://www.zinoti.lt/\

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite