Angle down Atgal

Karo paveikta rusė pasmaugė savo aštuonmetį sūnų, kitą vaiką skandino vonioje

Viskonsino valstijoje (JAV) gyvenančiai rusei pateikti kaltinimai už savo 8 metų sūnaus pasmaugimą ir pasikėsinimą nužudyti kitą 11 metų sūnų praėjusį mėnesį.

Natalija Hitchcock antradienį pirmą kartą pasirodė teisme. Tyrėjai atskleidžia, kad moteris pasmaugė ir nužudė 8 metų sūnų Oliverį, o kitą sūnų bandė nuskandinti.

Policija pranešė, kad kovo 30 d. tėvas rado berniuką jau nereaguojantį į aplinką. Vaiko tėvas paskambino 911 ir bandė išgelbėti jo gyvybę. Policija mano, kad berniukas buvo pasmaugtas, kuriame gyveno.

„Kalbame apie absoliutaus smurto nusikaltimą. Ji taip pat įvykdė šiuos nusikaltimus prieš savo pačios vaikus“, – sakė prokuroras Joelis Urmanskis.

Aštuomnetis buvo nuvežtas į ligoninę, kur penktadienį mirė.  Policija pranešė, kad motina po išpuolio taip pat buvo nuvežta į ligoninę su žaizdomis.

Remiantis baudžiamuoju skundu, žudikės vyras policijai sakė, kad jo anyta gyvena Rusijoje ir nerimauja dėl dukters psichinės būsenos, kuri pablogėjos jai žiūrint reportažus iš Rusijos užpultos Ukrainos.

Skunde teigiama, kad dieną prieš tai, kai Oliveris buvo smaugiamas, vyresnysis N. Hitchcock sūnus sakė, kad ji bandė jį laikyti po vandeniu vonioje.

Kaltinamoji sakė, kad ji keletą dienų blogai miegojo ir pradėjo galvoti, kad Rusijos vyriausybė ketina paimti jos vaikus ir juos išnaudoti, o jos vyras bando parduoti ją ir berniukus tamsiajam tinklui.

„Labai atsiprašau. Nežinau, kas atsitiko“, - sakė moteris, išlydima iš teismo salės.

Jei ji bus pripažinta kalta, jai grės įkalinimas iki gyvos galvos.

 

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite