Angle down Atgal

Karantino metu Tarybos posėdis – nuotoliniu būdu

Šiandien vykęs Prienų r. savivaldybės tarybos posėdis buvo neeilinis. Dėl paskelbto visuotinio karantino posėdis vyko nuotoliniu būdu. Dėl įstatymo pakeitimų, pagal kuriuos Tarybos posėdyje galima svarstyti tik su karantinu susijusius klausimus, svarstytas tik vienas sprendimo projektas, kuriuo patvirtinti savivaldybės 2020 m. biudžeto pakeitimai.

Visi dvidešimt posėdyje dalyvavusių Tarybos narių sprendimo projektui su pakeitimais pritarė vienbalsiai.
Tarybos sprendimu biudžeto pajamos didinamos 377 600 Eur (į Investicinę programą). Iš jų gauta tikslinė dotacija (116 900 Eur), kuri paskirstyta: 95 000 Eur VšĮ Jiezno PSPC modernizavimui, 21 900 Eur dotacijos kitiems vykdomiems projektams.
ES finansinės paramos lėšos 260 700 Eur skiriama vykdomiems projektams.
Taip pat nepaskirstyti laisvieji likučiai 269 200 Eur paskirstomi butams pirkti, aplinkos apsaugos specialiajai programai, atliekų surinkimui, teritorijų planavimui, Skriaudžių pagrindinei mokyklai ir Prienų „Žiburio“ gimnazijai (specialiosios lėšos).
Biudžeto išlaidos didinamos ta pačia suma ir toms pačioms reikmėms. Prienų r. savivaldybės priešgaisrinės tarnybos biudžetas tikslinamas 6000 Eur, perskirstant lėšas.
Papildomai, įvertinus dabartinę situaciją ir lėšų poreikį kovai su COVID-19, Tarybos pritarimu administracijos Direktoriaus rezervas padidintas 70 000 Eur. Šios lėšos bus reikalingos įvairioms apsaugos priemonėms medikams, medicininėms priemonėms, priemonėms aptarnaujančiam personalui.
Posėdžiui vadovavęs Savivaldybės meras A. Vaicekauskas padėkojo Tarybos nariams už vienybę sunkiu metu, palinkėjo likti sveikiems ir paprašyti kitų saugoti save, laikytis visų atsargumo ir saugumo priemonių.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite