Angle down Atgal

„Karantininės“ Kalėdos Ukmergėje – neskelbiamas eglės įžiebimo laikas

Ukmergės rajono savivaldybė socialiniuose tinkluose skelbia, kad į miestą atkeliauja šventinė dvasia. Kitą savavitę startuoja įvairių viešųjų erdvių puošimo ir dekoravimo darbai.

Kaip praneša savivaldybė, gruodžio 9-12 dienomis prasideda Ukmergės miesto eglės ir piliakalnio puošimo darbai, gruodžio 9-ąją Ukmergės Švč. Trejybės bažnyčios šventoriuje startuoja prakartėlės paruošimo darbai, gruodžio 10-11dienomis pradedamos dekoruoti Žuvų gatvės erdvės.

Pranešama, kad pagrindinė Ukmergės eglė ir visas miestas Kalėdų šviesomis suspindės gruodžio 12-ąją, tačiau įžiebimo valanda laikoma paslaptyje. Organizatoriai prašo gyventojų nesiburti ir nelaukti įžiebimo momento dėl savo pačių saugumo.

„Eglės įžiebimo renginio nebus, tad prašome ukmergiškių nurodytą dieną nesirinkti aikštėje prie Ukmergės kultūros centro. Likime namuose ir čia sau bei savo artimiesiems sukurkime mažytę šventę! Eglės įžiebimo laikas neskelbiamas, siekiant išvengti masinių susibūrimų. Turime laikytis karantino reikalavimų. Būkite supratingi ir likite sveiki!“, - skelbia savivaldybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite