Angle down Atgal

Karantinas nesustabdė darbų Panevėžio kredito unijos padaliniuose

Dėl šalyje paskelbto karantino ir siekiant maksimaliai sumažinti COVID-19 viruso plitimo galimybę nuo kovo 16 dienos Panevėžio kredito unijos padaliniuose darbas vyksta, bet pakeistas darbo grafikas.

Panevėžio kredito unijos padaliniai yra Naujamiestyje, Krekenavoje, Smilgiuose, Miežiškiuose, Raguvoje, Vadokliuose, Ramygaloje, Žibartoniuose ir centrinė būstinė Panevėžyje.

„Prašome, jeigu tai įmanoma, finansinius reikalus tvarkyti nuotoliniu būdu. Dėl koronaviruso plitimo ir Vyriausybės sprendimą paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, Panevėžio kredito unija ragina visus savo narius vengti nebūtinų socialinių kontaktų. Taip norime užtikrinti visų mūsų saugumą, todėl rekomenduojame į kredito uniją vykti tik esant būtinybei“, – aiškino Panevėžio kredito unijos vadovas Kazimieras Antanynas.

Pasak jo, visuose padaliniuose dirba po vieną žmogų.

„Darbo laikas sutrumpintas. Tik galiu pasakyti, kad nedirba padalinys Naujamiestyje, nes patalpos yra Naujamiesčio seniūnijos pastate, o seniūnija šiomis dienomis dirba nuotoliniu būdu. Iki kovo mėnesio pabaigos nedirba ir Smilgiuose – serga darbuotoja. Kituose unijos padaliniuose ir centrinėje būstinėje Panevėžyje darbas vyksta normaliu tempu“, – informavo K. Antanynas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite