Autoriaus nuotr.
Angle down Atgal

Kapinių aplinka ir tualetas turėtų būti tvarkingi

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako.

Daugumai žmonių visada patinka tvarkinga aplinka ir dar kaip kas.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais lapkričio 1 ą-ją, lankiau artimųjų kapus Bazilionų kapinėse. Pačios kapinės gražiai sutvarkytos, kapai papuošti gėlėmis ir, žinoma, daugybe žvakučių. Retai koks nors kapelis lieka neprižiūrėtas. Žmonių, kaip ir visada, tokią dieną nemažai. Susitinkama su artimaisiais ir, kaip visada, prisimenami tie, kurie mus paliko. Visi žino, kad ateis tokios dienos, kada ateis palikę artimieji ir lankys mūsų kapus. Taigi, tokia tradicija.

Viskas būtų gerai, jeigu neužkliūtų akys už labai jau apleistos aplinkos ir medinio labai netvarkingo tualeto. Mačiau, kaip pagyvenes žmogus skubėjo į tualetą, bet vos pravėres duris, greitai uždarė ir nuėjo į pušinėlį, kur nors už medžio atlikti gamtinio reikalo.

Kalbinti žmonės pasisako labai nemaloniai kapų tvarkytojų adresu. Argi negalima būtų pastatyti geresnio tualeto su tūpykla ir vandens bakeliu rankom nusiplauti? Mano supratimu, viską galima padaryti ir tam lėšų daug nereikia. Dar viena blogybė, tai didžiulės krūvos atliekų. Ir, kaip tenka pastėbėti, jau ne vieneri metai, kaip ta betvarkė tęsiasi.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite