Angle down Atgal

Kalėdų eglutė Marijampolėje suspindės gruodžio 4-ąją

Marijampolės meras Povilas Isoda socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė džiugią žinią – šiemet jokių paslapčių ir netikėtų eglutės įžiebimų. Žaliaskarė sužibės gruodžio 4 d. J. Basanavičiaus aikštėje. 

Meras džiagiasi būsima švente

„Pamenate, kaip pernai virusas ir Grinčas kėsinosi pavogti Kalėdas. To padaryti jiems nepavyko, tačiau dėl griežtų ribojimų Kalėdų eglutę įžiebėme slaptai ir virtualiai, – rašė meras. – Šiemet turime gerų žinių – kalėdinės eglutės įžiebimo šventė bus ir Kalėdos į Marijampolę atkeliaus. Tiesa, ne visai taip, kaip buvome pratę, tačiau smagu tikrai bus.“

Kitą šeštadienį, gruodžio 4 d. 17 val. miesto širdyje, J. Basanavičiaus aikštėje skambės muzika, danguje suspindės fejerverkai ir bus įžiebta kalėdinė eglė.

Organizatoriai primena, kad pandemija niekur nedingo ir tam tikri ribojimai bus ir šiemet – renginio lankytojų skaičius negalės viršyti 500 žmonių, todėl prie pat eglutės bus prašomi prieiti mažieji su savo tėveliais ir neįgalieji. Šventė taip pat tiesiogiai bus transliuojama per Marijampolės savivaldybės socialinį tinklą „Facebook“, taigi įžiebimą bus galima saugiai stebėti iš savo namų.

Šeštadienį visą dieną centrinėje aikštėje šurmuliuos kalėdinė mugė, kurioje bus galima atrasti širdžiai mielų smulkmenų ar kalėdinių dovanėlių.

Mažųjų džiaugsmui J. Basanavičiaus aikštėje įsikurs Kalėdų Senelio rezidencija ir veiks kalėdinis paštas. Įžiebus eglutę Kalėdų Senelis savo rezidencijoje lankysis kiekvieną sekmadienį (gruodžio 5, 12, 19 ir 26 d.) nuo 12:30 iki 13:30 val.

Poezijos parke – Kalėdinių eglučių alėja

Aną savaitę savivaldybės administracija kvietė miesto gyventojus, įmones, įstaigas, organizacijas, bendruomenes, šeimas ir draugus papuošti Marijampolę ir kartu sukurti kalėdinių eglučių alėją Poezijos parke.

Iki 170 cm aukščio papuoštą eglutę (tikrą, dirbtinę, pačių pagamintą, sukurtą stilizuotą ar kokią tik patys įsivaizduojate) iki 170 m. aukščio, su lauko apšvietimui tinkamomis girliandomis bus galima įkurdinti gruodžio 17 d. nuo 8 iki 15 val., o 17 val. visi susirinks ir į kalėdinių eglučių alėjos atidarymą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite