Angle down Atgal

Kalėdinių dovanų idėjos: džiaugsis ir artimieji, ir kolegos

Šiuo laikotarpiu besikeičiantys kalendoriaus lapeliai mums primena, kad ne už kalnų – daugumos mėgstama žiemos šventė – Kalėdos. Nenumaldomai artėjant didžiosioms metų šventėms, visuomet seka ir mažas galvos skausmas – kalėdinių dovanų pirkimas. Juk aplink tiek brangių žmonių, kolegų, kuriems norime išreikšti dėkingumą ir juos nustebinti. Kaip iš gausybės pasiūlymų išsirinkti tą tobulą dovaną? Tą padaryti mums padės dovanų ekspertai Agrava.lt, kurie atrinko geriausias dovanų idėjas.

Dovanos artimiesiems

Renkant dovaną, būtina pagalvoti apie asmenį, kuriam ji bus skirta. Ar tai mama, tėtis, brolis, vaikas, ar mylimasis – visiems norisi parodyti dėmesį. Gera dovana nebūtinai bus brangiausia prekė parduotuvėje, svarbiausia juk dovanoti iš širdies. Agrava.lt direktorius Audrius Vasiliauskas įsitikinęs, kad kvapas namams visada bus geras dovanos pasirinkimas. Malonus aromatas skatina laimės hormonų gamybą, todėl įteikdami artimajam jaukų namų kvapą drąsiai galite pridurti, kad šįmet jam dovanojate gerą nuotaiką. Tokiomis aromatingomis dovanomis prekiauja ir minėta el. parduotuvė, kurios pasiūloje yra namų kvapai su lietuviškais užrašais ir linkėjimais.

Artimiesiems tiktų ir praktiškos dovanos, tokios kaip siuvinėtas chalatas ar ateinančių metų darbo knyga – kalendorius su motyvuojančiu užrašu ant viršelio.

Dovanos draugams

Viena jaukiausių dovanų draugams – ekologiški, mediniai žaisliukai su jų šeimos narių vardais. Tokia dovana bus asmeniška, o kasmet eglutę papuošiantys žaisliukai primins tą akimirką, kai juos padovanojote.

Dar viena jaukumo namams suteikianti ir tamsius žiemos vakarus praskaidrinanti dovana – sojų vaško žvakės. Kiekviena iš jų pažymėta užrašais, kurie atspindės jūsų siunčiamą linkėjimą artimajam, pavyzdžiui, „Lai išsipildo svajonės“, „Laimės“, „Šilčiausi linkėjimai“. Žvakės yra ne tik šilumos, bet ir meilės simbolis, todėl ši dovana abejingų nepaliks. Beje, sojų žvakės dar ir nekenkia žmogaus sveikatai, todėl tiks net ir išrankiausiam žmogui.

Draugus pradžiuginti ir padovanoti jiems gerų emocijų pliūpsnį galite įteikę kalėdines kojines nuotaikingoje dėžutėje! Nors daug kas mano, kad tai banalu ar neoriginalu, tačiau gavę medvilninių kojinių porą vistiek nusišypso, nes tai ne tik miela, šildanti, bet džiugių emocijų teikianti dovana, bet ir praktiška.

Agrava.lt direktorius Audrius Vasiliauskas sako, kad viena populiariausių prekių Kalėdoms – arbata mėgintuvėliuose su šiltais palinkėjimais, tokiais kaip „ Tikėk stebuklais, jie pildosi“ . Dėl neįprasto įpakavimo ši dovana gali nustebinti ne tik draugus ar artimuosius, tačiau ir mažiau pažįstamus žmonės, todėl pasirinkdami šią dovaną tikrai neprašausite. Ypatingai kvapni vaisinė arbata užkrės šventine nuotaika ne tik tą, kuris gers arbatą, bet ir visus aplinkinius. O jeigu prie šio aromatingo rinkinuko pridėsite dar ir puodelį su užrašu „Jaukumo jūsų namams“, kalėdinė nuotaika garantuota!

Prekybininkai turi sprendimą laiko neturintiems žmonėms – sukomplektuotus dovanų rinkinius. Įvairūs rinkiniai puikiai tiks, kai iki švenčių lieka nedaug laiko, o dovanos reikia čia ir dabar. Taip pat skirtingi rinkiniai jau supakuoti, tad atkrenta dalis rūpesčių ir vargo, norint gražiai įteikti dovaną.

Dovanos verslo klientams ir kolegoms

Kalėdinis laikotarpis neaplenkia ir įmonių. Gruodį prasideda kalėdinių vakarėlių, susitikimų su verslo partneriais metas. Norite parodyti dėmesį kolegoms, o gal bendradarbių rate norite apsikeisti jaukiomis dovanėlėmis? Tam puikiai tinka kalėdinių žaisliukų rinkinys. Medinėje puošnioje dėžutėje esantys eglutės papuošimai nustebins ne vieną, o jaukūs palinkėjimai privers aikčioti. Na, o praktiškas dovanas mėgstantiems kolegoms puikiai pasitarnaus termo puodelis su ateinančių metų simboliu. Stilingas puodelis tiks kiekvienam, kuris dažnai mėgaujasi kava ar arbata.

Kalėdiniu laikotarpiu norisi nustebinti ir verslo partnerius. Vienas iš populiariausių būdų sveikinimams – siųsti atvirukus. Norintiesiems išskirtinumo ir kokybės puikiai tiks mediniai atvirukai. Kiekviename atviruke galima rasti kalėdinį žaisliuką eglutei, o norintieji išskirtinumo galės atvaizduoti įmonės logotipą bei norimą palinkėjimą.

Dar viena praktiška ir naudinga dovana – sieninis kalendorius, kurį galima papuošti įmonės logotipu. Kalendorius papuoš bet kurį kabinetą, nes yra stilingas, su medžio detalėmis bei patogus naudoti.

Ieškantiesiems individualios ir praktiškos dovanos partneriams puikus sprendimas – siuvinėti rankšluosčiai. Medvilninis rankšluostis su išsiuvinėtu užrašu „Nešame laimę į jūsų namus“ yra kokybiškas, tvirtas, gerai sugeriantis drėgmę.

Daugiau dovanų idėjų rasite paspaudę nuorodą!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite