Angle down Atgal

Kalėdinių dovanų idėjos: artimiesiems išrinkite magiškas dovanas

Visas Kalėdų laukimo laikotarpis yra tikrai magiškas. Tai laikas, kuomet mes tampame geresni, jautresni, daugiau galvojame apie savo artimuosius ir, rinkdami dovanas, iš visos širdies stengiamės juos nudžiuginti. Kad šis laikas neprarastų savo ypatingos magijos sukant galvą ką dovanoti, siūlome jums pasisemti įkvėpimo.

Dovanų idėjos jaunai šeimai ar naujakuriams: išrinkite tai, ko jiems trūksta

Žinoma, visiems labai smagu gauti ne tik širdį džiuginančias, bet ir praktiškas, reikalingas dovanas, kurios nenuguls lentynose. Jei tikrai norite nudžiuginti jauną šeimą ar neseniai naujuose namuose įsikūrusius žmones, padovanokite jiems stalo įrankių rinkinį.

Prabangioje dėžutėje, šventiškai atrodantis ir šiuo metu itin madingas komplektas abejingų tikrai nepaliks. Aukso, metalo ar spalvotas 24 vienetų stalo įrankių rinkinys šeimai bus naudingas ir puoš Kalėdų stalą, o jūs įteiksite vertingą, tačiau gera kaina įsigytą dovaną.

Namų jaukumui – žvakės ir kvapai

Turbūt neatsiras žmogaus, kurio nepradžiugintų kokybiškas, skaniai kvepiantis, magiškas ir užburiantis namų kvapas. Jei gerai pažįstate žmogų, kuriam ieškote dovanos, greičiausiai išrinksite namų kvapą, atspindintį jo asmenybę. Be kita ko, tai ir puiki interjero detalė – prabangus, rafinuotas ar subtilus kvapo buteliukas papuoš stalą ar papildys kompoziciją.

Puikia dovana taps ir stilingos žvakės ar žvakių rinkiniai. Rinkite tokią dovaną žmonėms, kurie neabejingi švelniems kvapams ir jaukiai šilumai namų interjere. Be kita ko, galite rasti žvakių, kurios siųs jūsų artimiesiems palinkėjimą ir priminimą – „Sėkmės“, „Dovanoju šypseną“, „Karštai bučiuoju“, „Suteikiu sparnus“, „Pildau norus“…

Miegančios gėlės – vertinantiems natūralumą

Tiems draugams ar artimiesiems, kurie dievina visą sezoną namus puošiančias gyvas gėles, siūlome padovanoti miegančių gėlių . Tai tikra spalvų terapija akims, tačiau nereikia nuolat sukti galvos dėl keičiamo vandens, skintų gėlių priežiūros ir dažno keitimo. Tokios miegančios gėlės priartina miesto žmogų prie gamtos ir leidžia du ir daugiau metų džiaugtis ta pačia, gražia ir kokybiška namų puošmena.

Be tradicija tapusių miegančių rožių, galima dovanoti ir dabar labai madingą eukaliptą, Pampas, levandas. Kiekvienam rasite miegantį augalą pagal mylimą spalvą ir namų interjerą.

Visa tai galite įsigyti tikroje dovanų karalystėje, internetinėje parduotuvėje „Kvapų magija“ , kuri sėkmingai veikia jau antrus metus, kiekvieną klientą itin greitai aprūpina reikalingomis dovanomis.

Paskubėkite, nepasilikite dovanų pirkimo paskutinei minutei, nes, dėl kurjerių užimtumo, prieš šventes siuntų pristatymas gali užtrukti ilgiau.

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite