Angle down Atgal

Kalėdiniai papuošimai - iki pavasario

Klaipėdiečiai atkreipė dėmesį, kad dalyje miesto vis dar ant gatvių žibintų yra pakabinti kalėdiniai papuošimai. Pasirodo, planuota juos palikti ištisus metus, kad būtų sutaupyta, bet orai verčia keisti planus.

Miesto tvarkymo skyriaus vedėja Irena Šakalienė sakė, kad penktadienį nurodė rangovams nukabinti vis dar esančius papuošimus. Jie turėtų būti nuimti per 2-3 savaites.

„Po Kalėdų svarstėme tokią galimybę, kad galbūt dalies tų papuošimų iš viso nenuimti, kad taupytume biudžeto lėšas. Kai kur Europoje ir Lietuvos miestuose yra palikti ir mes manėme, kad taip sutaupytume ir darbo, ir laiko. Bet pasirodė, kad Klaipėdos orams toks sprendimas yra netinkamas, jie yra draskomi“, - aiškino I. Šakalienė.

Jos teigimu, šiuo metu mieste dar yra likę apie 900 papuošimų. Apie 100 buvo nuplėšti ar apgadinti vėjo.

Dėl to buvo priimtas sprendimas nekeisti tvarkos - prieš Kalėdas pakabinti, o po Kalėdų nukabinti papuošimus. Šie darbai, pasak I. Šakalienės, atsieina apie 111 tūkst. eurų.

„Skaičiuojame pinigus. Jau seniai svarstėme tokį variantą, nes susitaupytų bent dalis tos sumos. Bet padarėme tokį eksperimentą nuo sausio iki dabar ir pamatėme, kad neverta vis dėlto to daryti, nes jie neatlaiko, per dideli vėjai“, - kalbėjo Miesto tvarkymo skyriaus vedėja.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite