Angle down Atgal

Kalėdinės dovanos tėvams: dovanoti bendrą dovaną ar ne?

Tėvams esame dėkingi už galimybę gyventi ir patirti nuostabių gyvenimo akimirkų. Padėkokite jiems ir išreikškite meilę dovanodami dar daugiau išskirtinių gyvenimo potyrių, o įteikti dovaną, geriausias metas – Kalėdos!

Bendros dovanos tėvams

Dovanos tėvams, kartais gali būti tikras galvos skausmas. Tačiau juk nušauti du zuikius vienu šūviu yra geriausia idėja Kalėdoms, kuri padės sutaupyti, tad dovanokite bendrą dovaną! Nieko nėra svarbiau nei kartu praleistas laikas su brangiausiu žmogumi, tad dovanokite tėveliams galimybę pasidžiaugti judviejų meile. Vakarienė tamsoje, yra būtent tai, kas leis visus jausmus sutelkti į emociją! Restorane svečius pasitiks dar prie durų, kur ir prasidės naujų atradimų vakaras. Visiškoje tamsoje, grojant muzikai, jie ragaus įvairiausius patiekalus. Tamsoje valgomas maistas įgaus kitą prasmę, o tėvai pajaus dar niekad nepatirtus pojūčius.

Dar viena išties unikali patirtis ir dovana – pojūčių spektaklis. Žiūrovai spektaklį „žiūrės“ ir patys jame dalyvaus visiškoje tamsoje – ne regėdami, bet vadovaudamiesi kitais pojūčiais: lytėjimu, klausa, uosle, skoniu… padės ir intuicija. Spektaklio dalyviai patirs, kaip suvokti aplinką, neturint 80 proc. visos informacijos apie tikrovę, kurią suteikia regėjimas. Pramoga tamsoje – tai įsikūnijimas į neregį ir jo kasdienybę. Tai suvokimas, kaip gyvena tie, kuriems likimas pašykštėjo… Šviesos. O gal tamsos?

Dovanos tėvams Kalėdų proga: ką dovanoti mamai?

Savimi besirūpinančiai, jaunatviškai mamai, siūlome dovanoti makiažo pamoką Douglas mokykloje. Kiekvienos moters kasdienybė kupina buvimo su geriausiais draugais bei šeima, tad kiekviena proga turime atrodyti įspūdingai! Mokykloje per 1 val. 30 min. trukmės užsiėmimą dovanos gavėja įgys vertingų žinių iš grožio profesionalų, pagerins makiažo atlikimo įgūdžius, išmoks naujų technikų, savarankiškai pasidarys vakarinį, klasikinį arba kasdienį makiažą, po pamokos galės išsirinkti 30 Eur vertės grožio produktų bei puikiai praleis laiką!

Romantiškoms ir gamtą mylinčioms mamoms, rekomenduojame įteikti pažintį su levandomis. Levandų kvapas padeda atsipalaiduoti, palengvinti skausmus ar net gydyti. Šios gėlės naudojamos gydant depresiją, o jų eterinis aliejus – stiprus antiseptikas, gydantis paprastuosius spuogus ir saulės nudegimus. Tai tik maža dalis to, ką galima papasakoti apie šias nepaprasto grožio ir aromato gėles – dovanokite progą sužinoti daugiau apie levandas!

Dovanos tėvams: idėjos tėčiui

Ar girdėjote apie Lietuvoje esančią naujieną – tankriedį? Jei ne, siūlome ne tik pasivažinėti patiems, bet ir įteikti šią galimybę tėčiui! Vieninteliai Lietuvoje tankriedžiai – tai keturračio, riedlentės ir tanko savybių derinys. Šie „mažieji visureigiai“ gali skrieti bet kokiu paviršiumi – grumstuotais miško takais, sniegu apklotais keliais ar klampiais laukais. Tankriedis išvysto net 40 km/h greitį. Ši dovana – tai dar nepatirtus potyrius žadantis pasivažinėjimas tankriedžiu Vilniaus apylinkėse.

Na ir žinoma, kiekvieno tėčio svajone – pasivažinėjimas Lamborghini. Lamborghini Huracan Super Trofeo – tai GT klasės lenktyninis superautomobilis, kuriame naudojamas standartinis Lamborghini Huracan variklis, bet dėl patobulintos kuro padavimo ir išmetimo sistemos šis yra galingesnis ir pasiekiantis 620 AG. Tuo panašumai ir baigiasi su standartiniu Huracan‘u. Lamborghini automobiliai – iš prigimties sukurti laimėti. Šis automobilis Europos čempionate ir pasaulio taurės finale 2016 m. iškovojo I-ąją vietą, o 2019 m. vykusiose jubiliejinėse „Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse Palangoje – III-ąją vietą. Tai elitinio žiedinių lenktynių piloto bolidas. Dovanokite greičio dovaną!

Na, o ekstremaliam tėčiui, rekomenduojame įteikti šuolį virve. Laisvas kritimas iš 32 metrų aukščio nušluos visas kasdienybės problemas ir suteiks dvigubą gyvenimo džiaugsmo dozę! Šuolis su virve – tai šansas patirti laisvo kritimo jaudulį! Neprireiks nei ilgo instruktažo, nei lėktuvo – šuoliui su sertifikuota įranga per keletą minučių paruoš ir saugumo taisykles paaiškins ilgametę alpinistinę patirtį turintis profesionalus instruktorius. Šuolis vyks nuo Trijų mergelių tilto, kurio aukštis – apie 32 metrai – daugmaž toks pat, kaip 11 aukštų namo. Tad adrenalino tikrai netrūks!


Taigi, norintiems sutaupyti siūlome dovanoti tėvams bendrą dovaną, o norintiems palepinti kiekvieną atskirai, įteikti tai, ko jis / ji trokšta! Padėkite įgyvendinti svajones, pagerinti žinias ar atrasti naujų pomėgių!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite