Angle down Atgal

Kaišiadoryse – koronaviruso atvejis dėvėtų rūbų parduotuvėje

Plintant koronaviruso pandemijai Lietuvoje, didėja užsikrėtimo atvejų ir Kaišiadorių rajone. Informuojame, kad 2020 m. lapkričio 27 d. Kaišiadorių rajone yra nustatytas COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos ) atvejis prekybos vietoje, dėvėtų drabužių parduotuvėje.

Specialistai įspėja, kad šiuo metu infekciją platina simptomų nejaučiantys, tačiau COVID-19 liga sergantys asmenys, todėl būdami uždaroje erdvėje, jūs galite ir nežinoti, kad susidūrėte su potencialiu infekcijos platintoju.

Primename rajono gyventojams, kad, lankantis įvairiose prekybos vietose, reiktų rūpintis tinkama rankų higiena ir (ar) dezinfekcija, eilėse prie kasų laikytis saugaus ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo, visuomet dėvėti apsauginę kaukę, atkreipti dėmesį į pirkėjų ir kitų lankytojų srautus, atsižvelgiant į parduotuvės, prekybos centro ar kitos prekybos vietos plotą, siekiant išvengti grūsčių.

Ypatingai norime atkreipti dėmesį, kad, lankantis naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvėse, matuojantis drabužius, nenusiimkite apsauginės kaukės, nes nežinote ar gretimoje kabinoje drabužių nesimatuoja COVID-19 liga sergantis asmuo. Laikykitės visų nurodytų saugumo reikalavimų ir rekomendacijų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite