Angle down Atgal

Kaip prižiūrėti į aknę linkusią odą?

Viena dažniausių priežasčių, kodėl atsiranda aknės spuogai, yra riebalinių liaukų kimšimasis. Anksčiau buvo įprasta manyti, kad su akne susiduria tik jaunesnio amžiaus žmonės, paaugliai. Deja, bet ši odos problema nesirenka nei žmogaus amžiaus, nei lyties, tad aknės gydymas yra tapęs net ir vyresnių asmenų rutina. 

Nuolatinė veido priežiūra – ypač svarbi

Tam tikrais atvejais, turint sunkesnę aknės formą, vien tik gydymo namuose gali nepakakti. Tuomet svarbu apsilankyti pas kosmetologą ar dermatologą ir gydytis su profesionalo pagalba. Tačiau sėkmingas aknės gydymas taip pat priklauso nuo taisyklingos veido priežiūros namuose. Tam svarbu išsiugdyti ryto bei vakaro veido priežiūros rutiną. Tad nuo ko pradėti?

  1. Ryte bei vakare svarbu veidą valyti. Tam puikiai tiks Biomed.lt prekių asortimente esantis vakuuminis veido valymo prietaisas. Jo dėka nuo veido šalinamas riebalų perteklius, švariai nuvaloma oda bei negyvos ląstelės, mažinami inkštirai bei spuogai. Prietaisas yra atsparus vandeniui, todėl gali būti naudojamas ir duše. 

  2. Po veido valymo procedūros, odą svarbu palepinti, drėkinti. Specialistai rekomenduoja naudoti aktyvius ingredientus sudėtyje turinčius serumus, kurie giliai įsiskverbia į odą, ją pamaitina, atliekas apsaugines funkcijas. Taip pat daugelio serumų sudėtyje esantys komponentai mažina tamsias dėmeles, randelius, susidariusius nuo spuogų bei mažina smulkias raukšleles.

  3. Klaidinga manyti, jog aknės gydymui veido odos nereikia drėkinti. Per mažai drėkinama oda gali būti viena iš priežasčių, kodėl susidaro spuogai. Šiuo atveju, oda, norėdama apsisaugoti, ima gaminti dar didesnį riebalų kiekį. Tuomet oda ima kimštis ir vėl atsinaujina spuogai. 

  4. Tam, kad veido priežiūros priemonės kuo sėkmingiau nugultų ant odos, taip pat rekomenduojama naudoti ultragarsinius veido masažuoklius, stiprinančius naudojamų priemonių poveikį, padedančius atstatyti odos elastingumą bei skaistumą. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite