Angle down Atgal

Kaip patogiai įsirengti prieškambarį?

Tikriausiai sutiksite, jog prieškambarį drąsiai galima vadinti viena svarbiausių kiekvienų namų erdvių. Nors patys čia nepraleidžiame ypatingai daug laiko, būtent šią vietą pirmiausiai pamato visi užsukę svečiai – būtent dėl šios priežasties reikia pasistengti, kad ši patalpa deramai atspindėtų Jūsų namus. Visgi, prieškambariai dažniausiai negali pasigirti dideliu plotu, todėl patogus jų įrengimas pareikalauja specifinių žinių. Tačiau jeigu vadovausitės keliais pagrindiniais patarimais, su šia užduotimi tikrai pavyks lengvai susidoroti.

Daugiausiai dėmesio skirkite planavimui

Siekiant, jog koridoriuje tilptų visi reikalingi baldai ir tuo pačiu pakaktų vietos patogiam praėjimui, būtina viską atidžiai planuoti ir skaičiuoti. Geriausia, jeigu dar prieš įsigydami visus baldus pabandysite apskaičiuoti, kiek vietos visiems jiems galite skirti – tuomet, atsižvelgdami į savo poreikius matysite, kokie modeliai yra būtiniausi, o kurių galima atsisakyti. Patogiausias prieškambaris tikrai nebus tas, kuriame stovės daugybė skirtingų baldų, tačiau trūks vietos lengvai prasikeisti – nepamirškite į tai atsižvelgti.

Apgalvokite, koks stilius geriausiai reprezentuotų Jūsų namus

Vos tik užėję į koridorių, pradedame susidarinėti nuomonę apie bendrą namų stilistiką, tad reikėtų pasistengti, kad šios erdvės interjeras pernelyg nesiskirtų nuo kitų kambarių. Nesvarbu, ar puoselėjate modernų stilių, ar pirmenybę teikiate klasikai, būtų žavu, jog bent kelios tokios detalės būtų panaudojamos ir prieškambaryje. Kitu atveju verčiau rinktis minimalizmą ir pernelyg nepersistengti – tokiu būdu taip pat įmanoma išsaugoti vientisą ir harmoningą namų aplinką.

Išsirinkite patikimas grindis

Būtent grindys koridoriuje „nukenčia“ labiausiai – jei pasirinksite nepraktišką variantą, dėl to teks kentėti ir Jums. Labiausiai patartina rinktis linoleumą arba plyteles, kurias galėsite labai lengvai nuvalyti. Jei jos nebus visiškai vienspalvės, nešvarumai ant tokių apdailos medžiagų taip pat matysis mažiau. Papildomai verta patiesti ir nedidelį kilimėlį: jis ne tik pridės jaukumo, bet ir surinks didžiąją dalį iš lauko atnešamų nešvarumų. Jo paties priežiūra tikrai nebus sudėtinga – Jūs tokį gaminį labai lengvai galėsite išskalbti.

Pasirinkite praktišką sienų apdailą

Prieškambario sienas galima dažyti, padengti lentelėmis, plytelėmis ar tapetais – geriausia, jog pasirinkta apdaila būtų lengvai prižiūrima ir paprastai nuvaloma, kadangi kaip ir ant grindų, taip ir sienų greičiau kaupiasi purvas. Nesuklysite, jei rinksitės šviesesnius atspalvius, kurie pakankamai tamsiai patalpai suteiks kur kas daugiau gyvybingumo.

Norėdami, kad iš šios erdvės į kitus kambarius einančios durys neatkreiptų dėmesio, sienų atspalvius derinkite prie jų – tuomet erdvė atrodys daug vientisesnė. Daugelį šių įvardintų kriterijų atitinka tapetai, tarp kurių dabar galima rasti ir plaunamų variantų. Jų stilistine įvairove taip pat nenusivilsite: ypač tuomet, jei ieškote įvairiais raštais papuoštų ar įdomiau atrodančių sienų dekoracijų. Paspaudę čia, galite atidžiau apžiūrėti jų asortimentą.

Apsispręskite, kokius baldus naudosite

Renkantis baldus reikėtų prisiminti prieš tai susidarytą planą ir nepersistengti su jų dydžiu – tai pagrindinė sąlyga patogiam koridoriaus įrengimui. Tuomet pirmenybę teikite praktiškesniems ir talpesniems variantams, kurie maksimaliai leis išnaudoti turimą vietą. Į svečius užsukę bičiuliai pirmiausia turi turėti kur pasidėti striukę ir batus, o po to galima pagalvoti ir apie papildomą komfortą: pavyzdžiui, galbūt pavyks įtalpinti nedidelį minkštasuolį. Šiuo atveju reikėtų susikoncentruoti į kokybę ir praktiškumą – tokie prieškambario baldai tikrai pateisins Jūsų lūkesčius. Platų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje: šioje svetainėje koridoriaus baldus įsigysite gera kaina.

Nepamirškite jaukumo suteikiančių detalių

Nors ši erdvė turi būti praktiška, tai dar nereiškia, kad nesinori jos paversti ir jaukia – jei įsigysite kelis mielus aksesuarus, nesunkiai suderinsite visus prioritetus. Koridoriui ypač tinka sieninis laikrodis ar stilingi paveikslai, o jeigu turite vietos ant spintelės, galite pasirūpinti ir dailia gėlių kompozicija. Žinoma, persistengti tikrai nereikia, tačiau net ir kelios kuklios smulkmenos gali ženkliai pakoreguoti visą bendrą atmosferą – labai tikėtina, jog tuomet ir užsukę svečiai jausis labiau laukiami.

Apgalvoję visus šiuos niuansus, be didelių pastangų įsirengsite patogų, puikiai Jūsų namus atspindintį prieškambarį. Svarbiausia, kad daug dėmesio skirtumėte tinkamam visų baldų pasirinkimui ir pagalvotumėte ne tik apie savo, bet ir apie užsukusių svečių komfortą – tuomet pasieksite pačių geriausių rezultatų.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite