Angle down Atgal

Kaip išsirinkti robotą siurblį?

Šiuolaikinėms technologijoms vis tobulėjant, norom nenorom vis daugiau jų įsigyjama ir savo buities palengvinimui.

Ne išimtis ir robotai siurbliai. Jeigu dar prieš kelis metus šiuos prietaisus turėjo vos vienas kitas namų ūkis, tai dabar juos galima rasti kone kiekvienuose namuose. Ir kai jų paklausa ženkliai pakilo aukštyn, tai normalu, kad ir pasiūla padidėjo. O dėl to tapo vis sunkiau suprasti, koks siurblys robotas tinkamiausias skirtingose patalpose.

Šie prietaisai dabar populiarūs kaip niekada, nes natūralu, kad žmonės nori daugiau savo laiko skirti šeimai ar draugams, o ne buities rupesčiams.

Jeigu dulkių siurblys robotas jūsų namuose planuoja atsirasti pirmą sykį, tikriausiai jau spėjote pasiklysti pasiūloje, nes prietaisai kasmet tobulėja ir siūlo vis modernesnes funkcijas bei aplikacijas.

Jau praėjo tie laikai, kada jie veikė prastai, pastrigdavo kambariuose ar prie baldų. Šiuolaikiniai siurbliai robotai yra išmanūs, todėl ne tik lengvai skenuoja jūsų namų kambarius, bet ir greitai bei be vargo juos išsiurbia ir išplauna.

Patys naujausi robotai siurbliai netgi gali patys savaime išsivalyti, tai yra, iškrauti dulkių talpyklą bei taip pasiruošti kitam valymo etapui. Jie patys pašalina susikaupusius nešvarumus iš talpyklų, specialiai įrengtose savo įkrovimo stotelėse.

Trumpi patarimai, ką svarbu nuspręsti, prieš perkant robotą siurblį:

  • pradėkite nuo savo namų apžiūros. Ar gyvenate vieno ar dviejų ir daugiau aukštų name? Ko namie daugiau: kilimų ar grindų? Kokios dangos grindys? Jeigu turite kilimų, koks jų storis? Taip pat renkantis prietaisą labai svarbu žinoti, ar jis gebės surinkti, pavyzdžiui, naminių gyvūnų plaukus ar išbyrėjusį kraiką. Pagal šiuos parametrus verta rinktis tinkamo galingumo robotą siurblį;

  • nuspręskite, kiek galite investuoti į naują pirkinį. Praktika rodo, kad nebūtinai patys brangiausi siurbliai robotai bus geriausi. Kuo daugiau funkcijų ir kuo naujesnis modelis, tuo jis bus išmanesnis ir, aišku – brangesnis. Gerai pagalvokite, ar jums reikalingos tos visos naujausios aplikacijos. Jeigu jūsų namai nedideli ir nedaug apstatyti, gal pakaks ir paprasto įrenginio. Tiesa, pigesni, žemesnės klasės robotai dulkių siurbliai neturės labai išmanios navigacijos, todėl kartais atsimuš į sienas ir į kliūtis;

  • kokios prietaiso funkcijos jums svarbios? Šiuolaikiniai siurbliai turi labai daug papildomų funkcijų, pavyzdžiui, WiFi ryšį, savaime išsivalančias dulkių talpyklas,galimybę siurblį prijungti programėlėje telefone ir taip jį valdyti. Modernios funkcijos ir valdymas per programėle suteikia lengvesnį ir patogesnį siurblio valdymą. Taip pat būtų gerai nuspręsti, ar jums reikalinga tokia įrenginio funkcija, kaip plovimas. Ne visiems ji tinkama, kadangi, pavyzdžiui, ant tamsaus parketo gali likti ruožų po plovimo;

  • atkreipkite dėmesį į pasirinkto modelio atsiliepimus iš kitų pirkėjų. Kai kurie robotai siurbliai tiesiog iš esmės valo, siurbia efektyviau. Kiekvienas prietaisas skirtingas. Jeigu vienas geriau renka gyvūnų plaukus, tai kitas galbūt efektyviau rinks trupinius ar dulkes. Vienas įrenginys gali efektyviau dirbti su kilimais, nei kitas. Būtent todėl renkantis norimą modelį, verta atkreipti dėmesį ne tik į aprašymą, bet ir į pirkėjų atsiliepimus. Tikroji jų patirtis gali padėti jums lengviau apsispręsti.

Kai tiksliai žinosite jums asmeniškai reikalingas funkcijas bei sumą, kurią galite skirti, beliks susirasti sau priimtiniausią prietaiso modelį ir pardavėją, kuris pasiūlys palankiausią kainą.

Neskubėkite rinktis. Verčiau pasikonsultuokite su konsultantais, drąsiai išsakykite savo lūkesčius, papasakokite apie savo namus, išdėstymą, ypatybes ir tada tikrai bus galima pelnytai džiaugtis nauju pirkiniu.

 

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite