Angle down Atgal

Kaip įgarsinti kino filmą? Atvira paskaita

Atvira paskaita - kūrybinės dirbtuvės su elektroninės muzikos kūrėju Kęstučiu Venskūnu. Lapkričio 6d. 17:00, Šiaulių valstybinėje kolegijoje (Aušros al. 40, Šiauliai).

Kęstutis Venskūnas apie save:
Esu kompozitorius, garso režisierius. Tiek, kiek save prisimenu – domiuosi muzika ir galimybe joje save išreikšti. Nors pradėjau nuo dalyvavimo media festivaliuose ir kūrybiniuose projektuose, pastaruoju metu dažniausiai tenka dalyvauti komercinių projektų kūrimo procese. Jūs galite paklausti: „Kokia čia kūryba?“. Tačiau šių dienų komerciniuose projektuose yra nemažai naujų idėjų bei netradicinių sprendimų. Kiekvienas užsakovas turi pasąmoningą norą išsiskirti iš minios, pabrėžti savo stipriąsias savybes, individualumą. Padėdamas jiems tai įgyvendinti – padedu ir sau. Tai tarsi apsikeitimas žiniomis ir patirtimi. Vedamas tos minties įkūriau savo įmonę, kuri specializuojasi garso produkcijos gamybos srityje. Taip pat aktyviai domiuosi Aikido kovos menu.

Tie, kas mane pažįsta, žino, kad kurdamas mėgstu būti atviras ir konkretus. Kūrybinis procesas man – tai problema. Sprendimo būdų ieškau remdamasis Aikido įgyta patirtimi. Šis požiūris padeda nenukrypti nuo bendros vizijos ir rasti sprendimą iškilusioje situacijoje, versle ar kasdieniniame gyvenime.


Kęstučio Venskūno interneto svetainė: https://fingus.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite