Angle down Atgal

Kaip greitai ir patogiai parduoti savo automobilį?

Viena darbo diena. Būtent tiek užtrunka transporto priemonės pardavimas, kai kreipiatės į automobiliusupirkimas123.lt. O ar jūs žinote, kokių automobilių supirkime specializuojasi minėtas supirkėjas?

Daužtų automobilių supirkimas

Tikriausiai pastebėjote, kad parduoti visą automobilį po eismo įvykio yra gana sunku. Dauguma pirkėjų ieško konkrečių dalių, todėl visas automobilis jiems nėra reikalingas. Transporto priemonių supirkėjai perka visą daužtą automobilį. Automobilis gali būti ir tik truputėlį apgadintas, ir itin daug sudaužytas po eismo įvykio ar kitų priežasčių. Supirkėjai už daužtą transporto priemonę vis tiek pasiūlys jums kuo patrauklesnę kainą.

Naudotų automobilių supirkimas

Pasikeitus mokestinei politikai Lietuvoje, naudotų automobilių pardavimas pasidarė sunkesnis, tai ypač pastebima, kai kalbame apie senesnių naudotų automobilių pardavimus. Jeigu susidūrėte su panašia problema norėdami parduoti savo naudotą automobilį, kreipkitės į transporto priemonių supirkėjus, kurie specializuojasi visų rūšių naudotų lengvųjų automobilių, krovininių automobilių, keleivinio transporto, motociklų, mopedų ir beveik visų kitų motorinių transporto priemonių supirkime.

O ar kada bandėte Lietuvoje parduoti automobilį, kurio vairas yra dešinėje pusėje? Tokie naudoti automobiliai Lietuvą yra pasiekę iš Jungtinės Karalystės. Jų rinkos vertė Lietuvoje yra daug mažesnė nei automobilių, kurių vairas mums įprastoje pusėje. Dažniausiai tokie automobiliai yra ardomi ir parduodami dalims, o tai reiškia ilgą procesą, kurio rezultatas ne visada atitinka lūkesčius: net ir išpardavus tokį automobilį dalimis, lieka dalių, kurios buvo niekam nereikalingos, ir kurias reikia utilizuoti, o tai papildomos laiko ir pinigų sąnaudos. Ką tokiu atveju daryti? Atsakymas paprastas. Kreipkitės į supirkėjus, kurie nupirks jūsų nenaudojamą, daužtą ar nevažiuojančią transporto priemonę greitai ir jums palankia kaina.

Kas gali padėti utilizuoti automobilį?

Tokie transporto priemonių supirkėjai, kaip automobiliusupirkimas123.lt, turi ilgametę patirtį ne tik nenaudojamų, daužtų ir kitų transporto priemonių supirkime, bet ir jų utilizavime. Utilizavimas yra viena iš paslaugų, kurias teikia šis transporto priemonių supirkėjas.

Ar supirkėjas perka automobilius tik Kaune?

Tikrai ne. supirkėjas automobilius perka ne tik Kauno mieste ar jo apylinkėse, bet ir visoje Lietuvoje. Supirkėjo komanda atvyksta į bet kurią jūsų nurodytą vietą iš anksto suderintu ir abiejoms šalims (parduodančiai ir perkančiai) priimtinu ir patogiu laiku.

Kiek laiko užtrunka transporto priemonės pardavimas?

Įvertinęs parduodamo automobilio būklę, amžių ir rinkos kainą, supirkėjas dažniausiai dar tą pačią arba kitą darbo dieną nuperka transporto priemonę. Žinoma, būna ir išimčių. Pardavimo-pirkimo procesas gali trukti ilgiau, kai norima papildomai įvertinti itin brangius ar retus automobilius, taip pat tada, kai pardavėjas nurodo, kad pirkėjas gali transporto priemonę išsigabenti tik kitą pirkėjui patogią dieną. Taigi yra tik dvi priežastys, galinčios pardavimo-pirkimo procesą padaryti ilgesniu nei 1 darbo diena.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite