Angle down Atgal

Kaip Feniksas iš pelenų – Širvintose atidaromas atgimęs parkas

Rugsėjis Širvintose ypatingas. Jau rytoj širvintiškius ir miesto svečius Savivaldybė kviečia į rekonstruoto parko, nuo seno vadinamo Jaunimo sodu, atidarymą.

„Kaip diena ir naktis,“ – savo akimis negali patikėti vietos gyventojai, besižvalgantys po sutvarkytą, naujais takais, gėlynais, nuostabiu apšvietimu ir gražuole balta rotonda besipuikuojančią poilsiui ir laisvalaikiui skirtą erdvę.

Ši ypatinga vieta daugeliui širvintiškių kelia daugybę malonių prisiminimų – prieš kelis dešimtmečius čia vykdavo šventės, renginiai, burdavosi jaunimas, šalia veikė privati kavinė. Tačiau jau gana ilgus metus itin patrauklioje miesto vietoje – priešais Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią esantis parkas tarsi visiškai buvo užmirštas, nenaudojamas ir apleistas.

„Rytoj oficialiai atidarysime Jaunimo sodą. Atgimęs parkas – naujos tradicijos! Todėl dar vasarišką rugsėjo pavakarę su puodeliu arbatos, su šeimomis ir draugais kviečiam tiek širvintiškius, tiek mūsų svečius į pikniką. Tikiu, kad taip suteiksime šiai ypatingai vietai įkvėpimo draugystei, naujiems prisiminimams ir meilei, nes naujojoje rotondoje bus galimybė organizuoti santuokos ceremonijas,“ - sako Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite