Angle down Atgal

Kaip atpažinti žmogų, kuris negrąžins skolos? Pasidomėkite!

Sakoma, kad skolintis nėra labai gerai – jūs paimate kažkieno kito daiktus, o po to grąžinate savuosius… Jei kas nors skolinasi pinigų, geriau iš anksto žinoti, ar žmogus iš tų, kurie grąžina skolą. Apskritai, geriau duoti tik tą sumą, kuria galėtumėte pasidalinti su kitu, nesijaudindamas, kad galite tų pinigų ir neatgauti. Šį kartą pristatysime, kaip atpažinti žmogų, kuris nesiruošia grąžinti skolos.

Prieš skolindami pinigų, pagalvokite apie kai kurias problemas.

Koks yra potencialaus skolininko gyvenimas: asmeninis ir profesinis. Jei yra daug neaiškių istorijų, spragų, nutikimų be paaiškinimų, tai yra pakankama priežastis abejoti, ar žmogus tikrai grąžins pasiskolintus pinigus.

Kaip gerai pažįstate šį žmogų? Jei tai trumpa pažintis, visai nesvarbu, kokie artimi jūsų santykiai, jam bus daug lengviau dingti pasiskolinus pinigų, nes jūs apie jį turite mažai informacijos. Kartais mes nepastebime šios gana akivaizdžios priežasties, galvodami, kad mes žmogų pažįstame ir suprantame situacijos svarbumą. Atsargiai, tai gali būti spąstai, kuriuos žmogus specialiai sukūrė norėdamas įgyti pasitikėjimą jumis.

Jei pažintis yra ilga ir jūs pažįstate žmogų kelerius metus, tada vertėtų apmąstyti kitą klausimą – kaip jūs bendravote visą šį laiką? Ar žmogus visada vienodai su jumis bendravo, ar tampate jam svarbus tik tam tikrose situacijose, kai jo gyvenime iškyla įvairių sunkumų? Jei jumyse jis mato tik gelbėtoją – gali būti, kad skolos jis negrąžins. Šis žmogus galvoja, kad esate didelis, stiprus ir susitvarkysite pats.

Kokius santykius turi žmogus su pinigais? Ar jis ima greitus kreditus ir paskolas, kad įgyvendintų visas savo užgaidas? Ar jis dažnai skolinasi iš kitų? Jei sunkumų kyla reguliariai, greičiausiai tai yra gyvenimo būdas ir žmogus negalės elgtis kitaip, net jei to norės.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite