Angle down Atgal

Kai kaltas Zodiakas: kurie ženklai labiausiai vėluoja atlikti pavestą užduotį?

Itin darbštūs ir darboholikai arba tingūs ir darbus vis atidėliojantys – tokių kolegų turime visi. Kartais, kai kolega vėluoja atlikti jam pavestą užduotį vertėtų ne pykti, o pasidomėti, kurio Zodiako ženklo atstovas jis yra. Iš ko tikėtis, kad užduotis nebus atlikta laiku?

Šaulys

Šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta laisvę ir džiaugiasi galėdami savo laiką kontroliuoti patys. Įprastinė darbo diena nuo 8 iki 17 valandos nėra skirta Šauliams. Jie verčiau patys spręs, kada dirbti, o dar geriau – pasistengs dirbti mažiau.

Vandenis

Vandeniai yra protingi ir smalsūs, tad negali pakęsti, kai gauna nuobodžią užduotį. Vandeniams sunku laiku susidoroti su tokiomis užduotimis. Nenustebkite, jei ataskaitų iš jų tenka palaukti ilgiau nei norisi.

Jautis

Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi užsispyrimu, kuris, deja, patinka ne visiems. Dėl to kartais su jais sunku susitarti. Jaučiai gali dirbti ištisą parą, tačiau tokiu darbu gali ir nesimėgauti, jei jis neatitiks komforto reikalavimų.

Liūtas

Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, tada jie jaučiasi geriausiai. Šis Zodiako ženklas kartais neįvertina kitų kolegų pastangų ir tai sukuria ne pačią patogiausią atmosferą darbo vietoje. Norėdami įtikti Liūtai stengiasi prisidengti savo asmenybės žavesiu – nepamirškite, kad retsykiais tai tik graži išorė.

Žuvys

Žuvų dėmesį vienu metu dažnai patraukia keletas dalykų, todėl jų mintys šokinėja nuo vienos užduoties link kitos. Pasitaiko, kad tai atima jų motyvaciją darbui. Žuvys niekada nesutiks, kad kurios nors užduoties atlikimas užsitęsė dėl jų kaltės.

Vėžys

Vėžiai darbo nebijo ir esant poreikiui imasi pavestos užduoties ar užduočių. Visgi, Vėžiai turi nusibrėžę tam tikrą liniją, kurią pasiekę nusprendžia, kad leis sau patinginiauti. Svyruojanti šio Zodiako ženklo nuotaika dažnai daro įtaką jų produktyvumui.

Svarstyklės

Svarstyklės sugeba surasti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio. Turėdamos energijos jos atliks visas pavestas užduotis. Svarstyklės yra draugiškos, todėl puikiai dirba grupinėje veikloje – nebijo tinkamai sukritikuoti ar ko nors pasiteirauti.

Dvyniai

Dvyniai yra itin kalbūs, tačiau dažnai viskas tuo ir pasakyta – jie šiek tiek tingūs. Dvyniai tingumą demonstruoja tada, kai dirba kasdienišką ir nesikeičiantį drabą, kadangi neapkenčia rutinos.
Skorpionas

Šio Zodiaklo ženklo atstovus vargina jų emocinis gyvenimas, kurį jie atsineša į darbo aplinką. Gerai besijaučiantys Skorpionai yra itin ryžtingi ir motyvuoti. Susitelkę ties viena užduotimi Skorpionai ją atliks be priekaištų.

Avinas

Šis Zodiako ženklas spinduoliuoja energija, ja užkrečia ir kitus. Avinai sau neleidžia net pagalvoti apie darbų atidėliojimą ir visuomet siekia būti viršūnėje – pirmesni, greitesni, gudresni.

Ožiaragis

Ožiaragių tarpe tinginių pasitaiko nedaug, jie yra darbštūs. Pasižymėdami ambicingumu ir noru nuveikti daug, retai pagalvoja, jog laikas prisėsti ir leisti sau nieko neveikti.

Mergelė

Mergelės savo žodyne neturi žodžio „tinginystė“. Jos nieko nedaro gerai, jos daro geriausiai. Jei šiam Zodiako ženklui patikėsite svarbią užduotį, galėsite būti ramūs, nes rezultatas bus tobulas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite