Angle down Atgal

Kai alų susikrauni į kūdikio vežimėlį arba karantino grimasos „Maximos“ tėvelių kasoje

Tai yra Etaplius.lt skaitytojos nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako!

Kaip ir visi sąmoningi žmonės, karantino metu kruopščiai planuojamės pirkinius ir stengiamės apsipirkti kartą į savaitę. Pirmadienio pavakarę su pirkinių sąrašu žygiavome į arčiausiai namų esančią parduotuvę – didžiausią Šiauliuose „Maximą“, esančią Akropolyje. Tai, kas įvyko joje, mane nustebino nemaloniąja prasme.

Kaip ir įprasta „Maximai“, populiariausiu tarp pirkėjų metu – pusę aštuntos vakaro – čia dirba vos dvi kasos ir savitarna, kuri mus ne itin gelbėja, kai vežimėlyje turime daug daržovių ir kitų sveriamų produktų. Taigi, teko laimė atsistoti tėvelių kasoje, kurioje apsipirkinėja ir kiti žmonės, bet pirmenybė teikiama šeimoms su mažais vaikais. Atrodo, nieko čia tokio, atsistoju eilėje ir laukiu savo eilės.

Tačiau pribloškė jau pirmasis apsivaikavęs „egzempliorius“. Treningais pasipuošęs tėvelis su kūdikiu vežimėlyje. O jame – alaus buteliai. Taip, teisingai perskaitėte, vyrukas susikrovė savo alaus butelius tiesiai į vaiko vežimėlį. Po minutės iš kažkur išdygo ir šio princo dama su dar keliais pirkiniais, telpančiais vienoje rankoje. Mielieji, nejaugi tikrai jums reikėjo dėl kelių produktų ir alaus trenktis į parduotuvę su kūdikiu? Iš pažiūros gal ir ne „bomžai“, bet dvasinio bomžiškumo lygis akivaizdus.

Praleidžiame į priekį tėvelį su alumi vaiko vežimėlyje ir laukiame eilėje toliau. Čia gi prisistato pagyvenusi ponia su nei daug, nei mažai – trimis klykiančiais mažamečiais. Šalia jos stovi jaunesnė moteris, matyt, dukra, ir pastarosios vyras. Jau nebeklausiu, ar tikrai visą giminę reikėjo susivesti į parduotuvę. Ne, vėlgi nustebino šįkart jau į parduotuvės vežimėlį tarp vaikų sukrautos prekės. Šampano buteliai, alaus skardinės. „Normalaus“ maisto visai nesimatė, vien svaigieji gėrimai… Geras baliukas nusimato karantino metu.

Jūsų, mieli tėveliai, noriu paklausti – ar tikrai didžiausios mūsų amžiaus pandemijos metu jums būtina temptis savo vaikus, kad galėtumėt pabaliavoti? Ar būtina į parduotuvę vestis visą giminę, ar tokie neįgalūs esate, kad negalite padeleguoti kažkurio vieno iš jūsų protingiausio paimti tų butelių? Žiūrėdama į jūsų veidus ir vargšus tampomus vaikus, pajutau svetimą gėdą. O „Maximą“ po šios kelionės laidoju ilgam.

comment Skaitytojų komentarai (3)

Taip pat skaitykite