Foto daryta 2019m. vasara, Šiauliuose.
Angle down Atgal

Kada Šiauliuose bus ramybė?

Tai yra Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį redakcija neatsako!

Dauguma šiauliečių niekaip negali suprasti, ko siekia miesto valdantieji.

Dabar vėl prasidėjo kova dėl Pabalių turgaus. Ten dirbantieji, kaip vadina dauguma juos "turgininkais", renkasi ir būriuojasi su plakatais, ant kurių galima pamatyti įvairių užrašų. Žmonės kovoja už savo rankomis sukurtas darbo vietas. Net 500 žmonių ten dirba. Kažkam patinka ta teritorija, ir tas "kažkas" įsigeidė ją nupirkti iš "geradarės" mūsų valdžios. O kur reikės išeiti tiems šimtams, kurie čia susikūrė darbo vietas ir dirbdami ne tik išlaiko savo šeimas, bet ir nemažai įneša į miesto biudžiatą?

Dar vienas dalykas, jie nebėga iš Lietuvos. Bet kai kam norėtųsi, kad jie kažkur išvažiuotų, į kokią nors svetimą šalį, ir ten dirbdami pildytų svetimos šalies biudžetą. Tai labai nepatriotiška. Mano nuomone, valdininkams reikėtų viską daryti, kad šiauliečiai liktų savo gimtame mieste.

Aš galvoju, kad jeigu atsiranda kažkoks verslininkas ir nori mūsų mieste atidaryti verslą, tai, mano nuožiūra, Šiaulių ribose yra nemažai vietų, kur galima jas nupirkus pradėti plėtotis. Tik pasidairykime po miesto pietinį rajoną. Didžiuliai plotai apaugę žolėmis ir krūmais. O kiek dar pradėtų statyti ir net pastatytų pastatų yra apleisti ir vadinami "vaiduokliais". Tai kodėl čia nieko nedaroma?

Jau daug sutinku žmonių, kurie pradeda tiesiog nebeapkęsti savo merijos valdininkų. Taigi matosi, kad jie save vaizduoja viešpačiais, į žmones žiūri kaip kadaise kad žiūrėdavo į baudžiauninkus. Mano supratimu, visais miesto didesniais reikalais būtini referendumai. Reikia ieškoti bendrų sutarimų. Dabar gi tos rietenos tik duoda peno priešiškos valstybės propagandistams. O kas žino, gal mūsų savivaldybės narių tarpe veikia nesantaikų kurstymo draugija?

comment Skaitytojų komentarai (5)

Taip pat skaitykite