Stilingą 2019-ųjų „Padovanok suknelę“ kolekciją pristačiusios vakaro dalyvės – su mere Nijole Dirginčiene ir Savivaldybės administracijos direktore Jovita Tirviene.
Angle down Atgal

Kad nepamirštų esančios karalienėmis…

Gražu, kad, metams baigiantis, gyvendami didžiųjų metų švenčių laukimu, mes vis dažniau pagalvojame ir apie norą, o gal ir pareigą pastebėti šalia esančius, pasidalinti ar tiesiog pasidžiaugti buvimu kartu.

Manau, kad į tokių prasmingų darbų vainiką gražiai įsipina ir jau antrus metus Birštone organizuojama akcija „Padovanok suknelę“. Jos tikslas – auginti moterišką solidarumą ir padėti toms moterims, kurios, įsuktos gyvenimo iššūkių karuselėje, kartais užmiršta save bei tai, kad gali pasijusti išskirtinėmis ir tikromis karalienėmis.

Iniciatyvos organizatorės, dar pernai įsitikinusios, jog idėja sulaukė pritarimo, ir šiemet pakvietė pabūti kartu. Gruodžio 5-ąją Birštono kultūros centre kaip tik ir vyko baigiamasis akcijos renginys.
Jaukaus, šilto, moteriško pasibuvimo dalyvius sveikino iniciatyvos globėja Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, linkėjimus atsiuntė ir dėl ligos negalėjusi dalyvauti akcijos sumanytoja Eskadar Maštavičienė.
Šiemet iniciatyva „Padovanok suknelę“ buvo dar dosnesnė nei pernai. Suknelių atnešta gerokai daugiau. Kai kurios tik keletą kartų dėvėtos, nemaža dalis buvo naujų, dar su etiketėmis.
Vakaro dalyvės galėjo ne tik išsirinkti padovanotas sukneles, bet ir prie jų prisiderinti aksesuarus, pasidaryti šventinį makiažą ir šukuoseną. Pasipuošusios ir praėjusios simboliniu podiumu moterys dar turėjo galimybę dalyvauti asmeninėje fotosesijoje.
Beje, dauguma vakaro dalyvių į vakarėlį buvo atėjusios su savo vaikučiais, – bet jie šį kartą mamyčių dėmesio nereikalavo. Tuo metu, kai vakaro dalyvės dalinosi įspūdžiais, klausėsi Birštono kultūros centro studijos dainorėlių ir jų vadovės Lijanos atliekamų dainų, vaikai buvo užsiėmę kitais rūpesčiais. Jie kartu su „Čiulba ulba. Pramogos vaikams“ būrelio nariais ir jų vadove Virginija Pranckiete gamino kalėdines atvirutes, rašė palinkėjimus, kalbėjosi apie ekologiją, eko tvarius žaisliukus, atvirutes bei apie tai, kaip tausoti gamtą, gerbti ir mylėti vieniems kitus.
Taigi vakaras buvo jaukus ir įdomus visiems. Ir prie jo nuotaikos bei prasmės geranoriškai prisidėjo kiekviena ir visos: dovanojusios sukneles bei aksesuarus, dalyvavusios jų pristatyme. Organizatorės ypač dėkingos šukuosenas kūrusiai kirpėjai Linai ir vizažistėms…
Ramutė Šimukauskaitė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite