Angle down Atgal

Ką verta žinoti apie sandėliavimą?

Vis dažniau apsipirkinėjant internetu, dažnai atkreipiame dėmesį į prekės pristatymo laiką. Kadangi internetinių parduotuvių yra labai daug, įmonės konkuruodamos tarpusavyje bando pasiūlyti vis geresnes pristatymo sąlygas.

Neretai internetinėse parduotuvėse parduodamos prekės būna siunčiamos iš užsienio, todėl pristatymo laikas dažniausiai prasideda nuo trijų darbo dienų. Prekių sandėliavimas yra išeitis, kuri leidžia pristatymo laiką sumažinti iki minimalios vienos dienos pristatymo.

Sandėliavimas kainuoja nemažus pinigus, tačiau dažnai ilgame laikotarpyje tai atsiperka su kaupu. Greitas prekių pristatymas leidžia prisirišti klientą ir turėti ištikimų sekėjų ratą. Nuolatiniai klientai leidžia plėsti veiklą ir lengviau planuotis pajamas bei išlaidas. Mažos įmonės dažnai neturi galimybės turėti nuosavų sandėlių, todėl išeitis gali būti nuomotis sandėlį. Tačiau nuomojantis tik sandėlį, reikia turėti darbuotojų, kurie prižiūrės ten esamas prekes. Darbuotojų išlaikymas ir sandėlio nuoma dažnai gali būti brangesnė nei logistikos paslaugų pirkimas.

Sandėliavimas yra puiki išeitis įmonėms, kurios neturi pakankamai pajamų turėti savo sandėlį bei jame dirbančius darbuotojus, tačiau nori būti kuo arčiau klientų. Turint vietą, kur galima sandėliuoti prekes ir produktus, yra galimybė nusipirkti arba pasigaminti didelį kiekį produktų, kurie bus saugomi sandėliuose. Tokiu atveju niekada nebus trūkumo ir bus galima planuotis viską į priekį. Tai galima pavadinti išlaidomis, kurios su laiku virsta į investiciją.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite