Angle down Atgal

Ką meilės horoskopas žada 2020 m. birželio mėnesiui?

Gyvenimą galima susieti su bet kuo, bet užmegzti darnius santykius – ne su visais. Birželį žvaigždės viską sudėlios į savo vietas, o astrologai pasakys, kaip surasti savo laimę.

Ilgai lauktas birželis daugeliui žmonių atneš santykių krizę. Bet meilės horoskopas jums pasakys, kaip įveikti visus sunkumus. Laimė asmeniniame gyvenime daugiausia priklausys nuo žvaigždžių, planetų ir Mėnulio energijos, kuri nuolat keisis.

Birželio 1- 7 d. savaitę paveiks Mėnulio užtemimas Šaulio ženkle. Tai reiškia, kad pirmojo smūgio iš žvaigždžių sulauks ugnies elementų atstovai. Avinui, Liūtui ir Šauliui artėja dideli pokyčiai. Pilnatis padės surasti tai, kas labiausiai tinka jūsų temperamentui, palaikys jūsų iniciatyvas ir išpildys visus norus.

Daugelį lemtingų sprendimų reikėtų perkelti į pilnėjančio Mėnulio laiką – nuo birželio 18 dienos. tada bus mažiau tikimybių suklysti, o atlikti veiksmai galiausiai lems sėkmę meilėje ir šeimos santykiuose.

Birželio 8–14 savaitė bus veikiama retrogradinės Veneros ir dylančio Mėnulio Vandenio ženkle. Žvaigždės prognozuoja teigiamus pokyčius visiems zodiako ženklams, tačiau oro elemento atstovai sulauks ypatingos sėkmės. Astrologai perspėja, kad Veneros įtaka gali sukelti nesusipratimų asmeniniuose santykiuose.

Galimos intrigos, painiava, mįslės ir netikrumas. Tai laikas, kai nereikėtų žvelgti toli į ateitį: kyla didelis pavojus, kad padarysite klaidingas prognozes ir apsigausite iliuzijomis. Dvasinės praktikos, kūrybiškumo ir darnos palaikymas padės pabėgti nuo neigiamų minčių.

Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis gaus puikią galimybę užmegzti ilgalaikį ir laimingą romaną. Verta atidžiau apsidairyti aplink: pažįstamų žmonių rate yra tas, kuris idealiai tinka jūsų antrosios pusės vaidmeniui. Tiems, kurie yra sukūrę šeimas, teks sunkiai dirbti, kad susigrąžintumėte prarastą pasitikėjimą ir atkurtumėte suardytą harmoniją.

Birželio 15-21 d. laikotarpiu Mėnulis dils Jaučio ženkle ir tai aptemdys asmeninį žemės ženklų atstovų gyvenimą. Astrologinės tendencijos labai apsunkins partnerių tarpusavio supratimą. Nemalonūs pokyčiai įvyks daugelio gyvenime, tačiau būtent Jautis, Mergelė ir Ožiaragis sulauks pokyčių, prie kurių bus sunku priprasti ar su kuriais kovoti nebus lengva.

Tačiau nėra nieko neįveikiama. Iniciatyva išliks jūsų rankose, o tai reiškia, kad yra visos galimybės įveikti rūpesčius ir drąsiai žengti pirmyn, laimingo gyvenimo link.

Birželio 22–28 d. savaitė žada nemalonumų, kuriuos sukels Mėnulio pilnėjimas kartu su Veneros grįžimu į tiesioginį judėjimą. Šis laikotarpis gali sukelti didelių emocinių pokyčių, kurie daug ką suerzins. Ekspertai perspėja: tokios nuotaikos priežastis bus troškimas įgyti tai, kas neįmanoma.

Vėžys, Skorpionas ir Žuvys bus ypač jautrūs tokiai įtakai, todėl nesunku atspėti, kad tokie reikalavimai gali pabloginti jų santykius. Laimei, paskutinės birželio dienos daugeliui padės įnešti harmonijos ir aistros į santykius.

Astrologai pataria nepraleisti birželio 29 ir 30 d. Būtent šiuo metu žvaigždės išsidėstys palankiausiu aspektu, kuris padės iš naujo apsvarstyti asmeninį gyvenimą, nustatyti problemas ir rasti sprendimus iš bet kokios krizės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite