Angle down Atgal

Ką išduoda moters plaukų spalva?

Moterų plaukų spalvai nuo seno yra priskiriama magiška reikšmė. Nors šiandien pakeisti plaukų spalvą yra kaip niekad paprasta, tačiau tikima, kad ir tai gali turėti įtakos moters sėkmei. Prieš nuspręsdamos persidažyti plaukus turėtumėte pagalvoti, ar save įsivaizduotumėte naujame amplua. Taigi, ką apie moterį išduoda jos plaukų spalva?

Ji blondinė

Blondinės visais laikais buvo laikomos pačiomis gražiausiomis moterimis, tad nieko keisto, kad plaukų šviesinimas yra populiarus ir šiomis dienomis. Nors apie blondines kuriama daugybė anekdotų, kuriais siekiama jas pašiepti ir pabrėžti jų kvailumą, tačiau iš tiesų blondinės anaiptol nėra kvailos. Kartais šviesių plaukų moterys atrodo ramios ir šaltos, tačiau toks įspūdis yra labai apgaulingas. Šviesiaplaukės dailiosios lyties atstovės geba meistriškai kontroliuoti savo emocijas, joms būdingas racionalus mąstymas. Didžiajai daliai šviesiaplaukių puikiai sekasi matematika, fizika ar chemija, jos pasitiki savo intuicija, kuri niekada neapgauna. Pelnyti šviesiaplaukės pasitikėjimą tikrai nėra lengva užduotis – tam gali prireikti nemažai laiko ir pastangų. Blondinės nėra linkusios daug pasakoti apie save, todėl pažinti tokias moteris gali būti sunkiau. Sukūrusios santykius blondinės gali tapti valdingomis, o kartais – net aršiomis, o tai gali privesti ir prie skyrybų. Juokeliuose apie šviesiaplaukes neretai užsimenama, kad tai – laisvo būdo moterys, tačiau galite būti tikri, kad suvilioti blondinę nebus labai paprasta. Įdomu tai, kad blondinės turi savo šventę – Pasaulinė šviesiaplaukių diena yra minima gegužes 31 dieną.

Ji brunetė

Brunetės dažnai yra vadinamos fatališkomis moterimis, tačiau jų vidus yra ganėtinai trapus. Rasti kelią į šios moters sielą nėra labai paprasta – tam prireiks ne tik kantrybės, bet ir nuoširdžių pastangų. Brunetės dažnai atrodo gana ramios, tačiau niekada negalite žinoti, kas vyksta jų viduje. Kaip ir blondinės, brunetės geba tramdyti savo emocijas, todėl bet kokioje situacijoje jos gali išlikti šaltos ir abejingos. Jei pavyks rasti kelią į brunetės širdį, galite neabejoti, kad tokia moteris taps puikia sutuoktine ir rūpestinga vaikų motina. Tamsiaplaukės labai mėgsta svajoti, todėl joms neretai sunku išlaikyti dėmesį. Jos labiau linkusios analizuoti savo jausmus: jei pelnysite tokios moters palankumą, nenustebkite, kad ji, kalbėdama apie savo dieną, pasakos ne tik apie tai, ką patyrė, bet ir apie tai, kaip tuo metu jautėsi. Nors brunetės dažniausiai atrodo gana abejingos, tačiau artimų žmonių aplinkoje jos neretai yra vadinamos moterimis-degtukais. Suerzinti brunetę yra labai paprasta, tačiau pykčius ji labai greitai pamiršta – dažniausiai pakanka vien tik nuoširdaus atsiprašymo. Nors net 70 procentų vyrų svajoja apie blondines, tačiau didžioji dalis jų santuokai renkasi brunetę.

Ji raudonplaukė

Senovėje raudona plaukų spalva buvo laikoma velnio spalva, todėl raudonplaukės buvo persekiojamos ir kaltinamos raganavimu. Šiandien raudonplaukių moterų pasaulyje yra ne taip ir daug, todėl tokia plaukų spalva visuomet kelia nuostabą ir susižavėjimą. Raudonplaukės moterys yra labai jausmingos ir pasižyminčios puikiu humoro jausmu, todėl tokia moteris – kiekvieno vyro svajonė. Raudonplaukės moterys neretai yra labai impulsyvios, jos nemėgsta, kai joms yra daromas spaudimas. Tokios moterys siekia būti nepriklausomomis ir nori savarankiškai priimti sprendimus: jei raudonplaukė pastebės, kad stengiatės pakeisti jos nuomonę ar priversti daryti tai, ko ji nenori, jūsų keliai gali išsiskirti amžiams. Raudonplaukės moterys laikosi nuostatos, kad jos nieko neprivalo daryti, todėl ir tuomet, jei pakliūna į bėdą, iš aplinkinių nesitiki jokios pagalbos. Tokios moterys nėra labai atviros – jos nemėgsta be perstojo plepėti. Vis dėlto, raudonplaukė yra tikrai puiki klausytoja: jei patikėsite jai savo paslaptį, tikėtina, kad tai liks tik tarp jūsų.

Ji šatenė

Šatenės yra ramios ir švelnios asmenybės. Jos yra labai komunikabilios, moka rasti bendrą kalbą su labai skirtingais žmonėmis. Šatenės mėgsta naujas pažintis, todėl jų draugų ratas įprastai būna labai platus. Tokios moterys mėgsta būti dėmesio centre, todėl šatenė neretai yra laikoma kompanijos siela. Gebėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis šatenėms padeda ne tik asmeniniame gyvenime, bet taip pat ir karjeros srityje. Šios moterys moka nugesinti konfliktus, nesunkiai randa kompromisą, todėl jos gali tapti puikiomis vadovėmis. Šatenės yra gražios ne tik išore, bet taip pat ir savo vidumi: jos nuolatos ieško būdų, kaip galėtų padėti kitiems žmonėms. Rudaplaukės nėra pernelyg emocionalios – į visas situacijas jos reaguoja ganėtinai ramiai, stengiasi vadovautis ne jausmais, bet šaltu protu. Manoma, kad šatenės – idealios žmonos ir mamos, kurios namuose prilaiko visus kampus. Jos nėra pernelyg valdingos, tačiau moka rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Susiginčyti su šatene beveik neįmanoma – ji argumentuotai išsakys savo poziciją, ir tikrai nesileis į betikslius ginčus.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite