Angle down Atgal

Ką apie vaiko charakterį gali išduoti kraujo grupė?

Vienoje teorijoje teigiama, kad kraujo grupė turi  didelį poveikį žmonių charakteriui. Pavyzdžiui, Azijoje manoma, kad kraujo grupė lemia žmogaus gabumus. Nežinome, kiek tame tiesos, tačiau tuo galite įsitikinti patys:

I kraujo grupė. Šios kraujo grupės atstovai tikslingai siekia savo svajonių, jiems labai svarbus visuomenės pripažinimas. Vaikai, priklausantys I kraujo grupei, noriai dalyvauja įvairiuose konkursuose ir olimpiadose.

Jie visada siekia pranašumo, pagrindiniai jų bruožai – smalsumas ir aktyvumas. Vis dėlto, svarbu paminėti ir neigiamas charakterio savybes – šios kraujo grupės atstovai neretai yra pavydūs ir egoistiški.

II kraujo grupė. Šios grupės atstovams būdingas perfekcionizmas. Jie siekia viską atlikti tiesiog tobulai, daug dėmesio skiria smulkmenoms. Tokie vaikai linkę analizuoti ir viską iš anksto apmąstyti. Jie nemėgsta staigmenų ir netikėtumų.

Šios grupės atstovų tikrai negalėtume laikyti kompanijos sielomis, įprastai jie neturi daug draugų. Vis dėlto, šios kraujo grupės atstovai labai vertina draugystę. Jie yra pratę kelti didelius reikalavimus ne tik sau, bet ir kitiems.

III grupė. Šios grupės atstovai tiesiog negali pakęsti rutinos ir monotonijos. Jiems būdingas smalsumas ir neišsenkanti energija: šios savybės pasireiškia nuo mažens ir išlaikomos iki pat senatvės.

Tėvams svarbu išmokti nukreipti vaikų energijos srautą tinkama linkme. Mokykloje III kraujo grupės atstovams yra labai sunku: jie vertina originalumą, todėl įprastos užduotys jiems yra pernelyg nuobodžios.

IV grupė. Šios kraujo grupės atstovai pasižymi ypatingai stipria nuojauta ir empatija. Nuo pat ankstyvos vaikystės IV kraujo grupės atstovai susidomi kūryba ir atskleidžia savo talentus.

Šios kraujo grupės atstovai labai mėgsta būti dėmesio centre. Nuo pat vaikystės jie nori pakeisti aplinkinį pasaulį ir sulaukti pripažinimo. Pagrindinė tėvelių užduotis – laiku pastebėti vaiko talentus ir padėti jiems atsiskleisti.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite