Angle down Atgal

Ką apie moters charakterį išduoda jos papuošalai?

Papuošalai apie moterį gali atskleisti daugiau nei ji pati norėtų, todėl renkantis papuošalus vertėtų pagalvoti apie tai, ar nesijausite pernelyg lengvai pažeidžiamos – juk įvairūs aksesuarai siunčia tam tikrą žinutę. Taigi, ką gali išduoti jūsų mėgstami papuošalai?

Antikvariniai papuošalai

Jei mėgstate puoštis antikvariniais papuošalais, jūs neabejotinai esate stipri ir valdinga moteris. Seni, ilgametę istoriją pasakojantys papuošalai yra sugėrę buvusių savininkių energiją, kurią suvaldyti geba tikrai ne kiekviena moteris. Vis dėlto, jei pastebite, kad segint tokius papuošalus jus ima slėgti prasta nuotaika, geriau jų atsisakyti – manoma, kad kartais antikvariniai papuošalai savo šeimininkes gali net pražudyti.

Brangakmeniai

Noras puoštis brangakmeniais neretai išduoda apie moters savarankiškumą, valdingumą ir net egoizmą. Brangakmenius vertinančios moterys neretai yra puikios manipuliatorės: savo tikslų jos siekia bet kokia kaina (ir visai nesvarbu, kad dėl to gali nukentėti kiti).  „Deimantai – geriausi moterų draugai“ – sakė M. Monroe, ir ji iš dalies buvo teisi. Deimantus mėgstančios moterys dažniausiai nepasitiki kitais žmonėmis, todėl jos yra gana uždaros ir nelinkusios kalbėti apie save. Perlų mėgėjos yra labai praktiškos ir racionalios, o smaragdų – kūrybiškos ir labai lakios vaizduotės, tačiau ganėtinai drovios.

Gintariniai papuošalai

Gintarinius papuošalus mėgstančios moterys dažniausiai yra gana konservatyvios, vertinančios tautiškumą ir savo gimtinės tradicijas. Jos yra ganėtinai uždaros, todėl rasti bendrą kalbą pavyksta tikrai ne visada.

Bižuterija

Didžiausias bižuterijos privalumas – nedidelė kaina, tačiau ir tokie papuošalai gali atrodyti ganėtinai prabangiai. Bižuterijos mylėtojos dažniausiai yra lengvabūdiškos, pasižyminčios nekantriu ir net ūmiu charakteriu. Įdomu tai, kad bižuterinių papuošalų nevengė net ir stiliaus ikona Coco Chanel. Užsisegusi dirbtinių perlų vėrinį ji sakydavo: „Ir visai nesvarbu, kiek jis kainuoja, svarbu, kad puikiai atrodo.“

Karoliai

Ilgus karolius mėgstanti moteris žino savo vertę, dėl to jai svarbu užsitikrinti kiek įmanoma patogesnį gyvenimą. Jei moteris renkasi trumpus karolius, tai išduoda apie jos sielos dosnumą ir įspūdžių troškulį. Įdomu tai, kad trumpus karolius besirenkančios moterys dažniausiai turi visą eilę gerbėjų, todėl sulaukti tokios moters dėmesio ne visada yra paprasta.

Grandinėlės

Grandinėlės – tai vienas neutraliausių papuošalų, kurio dažniausiai nė nepastebime. Plonas grandinėles seginčios moterys dažniausiai yra kuklios ir nenorinčios atsidurti dėmesio centre, tačiau kas kita, jei moteris renkasi  masyvias grandinėles – tuo tarsi bandoma pasirodyti prieš kitus. Masyvias grandinėles seginčios moterys dažniausiai nėra romantiškos, tačiau jos visada trokšta kitų žmonių pripažinimo ir įvertinimo (tiesa, į tai nesistengiama įdėti jokių pastangų).

Auksiniai papuošalai

Daugeliui mūsų auksiniai papuošalai asocijuojasi su turtais ir valdžia. Aukso dirbiniai dažniausiai vilioja tas moteris, kurioms stinga ryžtingumo ir drąsos – pasąmoningai manoma, kad tokie papuošalai padės užsikariauti savo vietą po saule.

Platinos dirbiniai

Platinos papuošalus dažniausiai renkasi moterys, kurios yra gana uždaros ir nenorinčios atskleisti savo tikrosios asmenybės. Vis dėlto, tokios moterys tikrai žino savo vertę, todėl jokiomis aplinkybėmis neleidžia savęs skriausti. Platinos mylėtojoms neretai yra būdingas nepastovus ir įnoringas charakteris, todėl sutarti su tokiomis moterimis ne visada yra paprasta.

Sidabro papuošalai

Sidabrinius papuošalus besirenkančios moterys neretai yra labai kūrybingos ir mėgstančios fantazuoti. Dažniausiai sidabro dirbinius renkasi tos moterys, kurios tiki paranormaliais reiškiniais.  Sidabras pasižymi labai stipriomis galiomis, todėl jis visiškai netinka toms moterims, kurios greitai pavargsta ar yra ganėtinai neramios.

Auskarai

Auskarai – vieni mėgstamiausių kiekvienos moters papuošalų, kurių tipas taip pat kai ką išduoda apie jų savininkę. Didelius auskarus įprastai renkasi valdingos asmenybės, trokštančios atkreipti į save dėmesį. Ilgi, kabantys auskarai mėgstami tų moterų, kurios neatsisako galimybės šiek tiek paflirtuoti. Mažus auskarus dažniausiai segi kuklios, uždaro būdo moterys, o įvairiaspalvius auskarus įprastai renkasi kūrybiškos, artistiškos moterys.

Žiedai

Plonus ir kuklius žiedus dažniausiai mūvi kuklios, tačiau puikų skonį turinčios moterys. Nedideli žiedai simbolizuoja jų trapumą ir norą, kad jomis būtų pasirūpinta. Masyvūs žiedai – valdžios ir dominavimo simbolis, todėl tokius papuošalus renkasi tos moterys, kurios siekia pagarbos. Sudėtingi juvelyriniai dirbiniai išduoda apie moters trapumą, jautrią sielą ir norą gilintis į savo jausmus. Psichologai teigia, kad didelį žiedų kiekį besirenkančios moterys dažniausiai yra  pavydžios ir stokojančios pasitikėjimo savo jėgomis. 

Rankų darbo papuošalai

Rankų darbo papuošalus dažniausiai renkasi tos moterys, kurios siekia rasti pusiausvyrą tarp materialinio ir dvasinio pasaulio. Kartais tokios moterys yra gana nesavarankiškos, vėjavaikiškos, tačiau toks papuošalų pasirinkimas taip pat išduoda ir apie jų kūrybiškumą. Tokius papuošalus mėgstančios moterys dažniausiai pasižymi trapia ir jautria siela, tad neapsigaukite – net ir moters rūsti išraiška dar tikrai nieko nepasako.

Sagės

Sagės įprastai pasirenkamos tam, kad pavyktų atkreipti į save dėmesį. Vis dėlto, tokiais papuošalais neretai bandoma užgožti savo asmenybę, tad sages besirenkančios moterys neretai yra uždaro būdo, nelinkusios kalbėti apie save.

Patarimų  pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite