Angle down Atgal

K. Meschino su nauju mylimuoju sukūrė dainą: įvertinkite!

2020-ieji Karolinai Meschino prasidėjo skandalu. Socialiniuose tinkluose ėmė plisti gandai, kad mergina savo buvusiam mylimajam Remigijui Daškevičiui buvo neištikima su jo geriausiu draugu Dominyku Ježeriu-OG Version. Kiek vėliau Karolina patvirtino, jog ji ir OG Version – pora.

Dar praėjusiais metais su „Flying Saucer Gang“ grupės nariu R. Daškevičiumi dainą „Story“ sukūrusi K. Meschino ir šiemet nustebino gerbėjus – mergina pristato kūrinį „Akimirka“, kurį prodiusavo naujasis jos mylimasis.

Tiesa, vos pasirodžiusi daina sulaukė ne tik pagyrų, bet ir gausios kritikos. Šią, be jokios abejonės, paskatino skandalingai prasidėjusi Karolinos Meschino ir D. Ježerio draugystė. Internautai ironizavo, jog K. Meschino nuo šiol su kiekvienu mylimuoju turėtų įrašyti dainą.

„Kas kitas? Ostapenko?“ – sarkastiškai klausė komentatoriai.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad apie skyrybas su „Flying Saucer Gang“ grupės nariu Remiu K. Meschino pranešė lapkričio pradžioje, socialiniuose tinkluose paviešinusi žinutę.

„Galbūt pabuvę atskirai suprasime, kad negalime vienas be kito ir galų gale mus vėl likimas suves kartu ir grįšime vienas pas kitą. Mes gerai ir be galo šiltai sutariame, leidžiame laiką kartu ir su bendrais draugais, vienas kitą be galo mylime, galėčiau 5 dalių knygą parašyti apie tai kiek daug visko jaučiu“, – tąkart rašė Karolina.

Visgi šių metų sausio pradžioje socialiniuose tinkluose pradėjo plisti gandai, kad televizijos laidų vedėja užmezgė naujus santykius su R. Daškevičiaus geriausiu draugu Dominyku Ježeriu-OG Version. Tiesa, net buvo kalbama, kad į naują romaną žinoma mergina leidosi dar draugaudama su Remiu.

Šias kalbas dar labiau sustiprino „Flying Saucer Gang“ gerbėjų „Instagram“ paskyroje paviešinta žinutė.

„Galėčiau parašyti visą litaniją apie tai, bet užteks ir kelių sakinių. Niekada nemaniau, kad reikės kelti tokį įrašą, bet... Nežinau, ar žinote, ar ne, bet Karolina Meschino išskyrė grupę ir OG Version jau nebėra jos narys. K. Meschino, draugaudama su Remiu, melavo ir apgaudinėjo jo šeimą, ir jau nuo vasaros galo buvo su OG Version, kurį vienintelį Remis laikė savo geriausiu draugu. Net neturiu žodžių apie visą tai, tiesiog jaučiu begalinį nusivylimą tiek K. Meschino, tiek OG Version. Remis to nenusipelnė. Negaliu patikėti, kad jie abu taip galėjo jį įskaudinti. OG Version nebėra su „Flying Saucer Gang“, – rašoma puslapyje.

Po šios žinios K. Meschino tapo nepasiekiama savo šimtams tūkstančių sekėjų. Gerbėjams pradėjus klausinėti apie staigias pasitraukimo iš viešumos priežastis, K. Meschino tikino norinti pailsėti nuo socialinių tinklų. Visgi vėliau pareiškė, kad naujus santykius užmezgė išsiskyrusi su R. Daškevičiumi.

„Iš savo buvusių santykių skaudžiai pasimokiau ir nusprendžiau, kad privalau dalį savo asmeninio gyvenimo pasilikti sau. Dar besipykstant su Remiu buvau nusprendusi, jog kad ir kas bebūtų toliau, savo santykius pasiliksiu sau. Aš pavargau nuo nuolatinio persekiojimo. Apie mano, po skyrybų su Remiu prasidėjusius naujus santykius, Remis sužinojo anksčiau, nei apie tai sužinojo visuomenė. Mes viską tarpusavyje išsiaiškinome asmeniškai ir išsiskyrėme savais keliais“, – portalui Delfi.lt tikino ji.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite