Angle down Atgal

Jurbarkietis aktorius Mantas Bendžius: „Mėnuliui po kojom“ gimė galvojant apie svajones

Dainininkas ir aktorius Mantas Bendžius mūsų miesto gyventojams tikrai gerai žinomas. 24-erių jurbarkietis mokėsi Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje, vėliau Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje. Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje 2019 metais jis įgijo bakalauro laipsnį, o šiuo metu dirba Nacionaliniame Kauno dramos teatre. 

Kas domisi M. Bendžiaus kūryba žino, jog jaunosios kartos aktoriaus kraityje – jau ne vienas teatre ir kine sukurtas vaidmuo, o ilgo jo muzikinio talento gerbėjai galėjo pasidžiaugti 2018 metais Jurbarko parodų ir koncertų salėje skambėjusiu soliniu pasirodymu.

Neseniai socialiniuose tinkluose pristatyta naujausia Manto daina „Mėnuliui po kojom“ ir jos dinamiškas vaizdo klipas jau sulaukė daug dėmesio. Mantas su „Mūsų laiko“ skaitytojais sutiko pasidalyti mintimis, kaip šis daina ir vaizdo klipas gimė. O jame per kelias minutes aktorius ir daininkas pasakoja ganą ilgą istoriją, kaip kartą gyveno vaikinas ir vieną dieną nukrito nuo dviračio. Gal susitrenkė galvą, nes nuprendė, kad nori būti dainininku. Iš pradžių kopijavo kitus, vėliau grojo gatvėse visame pasaulyje. Galų gale kažkas nufilmavo jo pasirodymą ir įdėjo į internetą – daina tapo populiari ir vaikinas pagaliau įgyvendino savo svajonę.

Manto paklausėme: „Kaip gimė mintis sukurti naują, tikrai puikią dainą apie Mėnulį? Gal gali papasakoti kam ji skirta, ar susijusi su vaikyste, praleista Jurbarke?“ Jis pasakoja, kad daina gimė galvojant apie svajones, apie vaikystę, apie santykį su broliu: „Ir ką mes veikdavom, kai augom, ką kalbėdavom, kaip galvodavom, jog kažką pasieksim ir padarysim. Tai šventės, pasisekimo, išsipildymo elementas, kad viskas įvyko ir pavyko.“

Apie tolimesnius savo, kaip muzikos atlikėjo, planus menininkas sako, jog jau sausio mėnesį ketina išleisti pirmąjį savo albumą ir padaryti pristatymo koncertus. „Vienas iš jų tikrai numatytas Jurbarke. Tikiuosi, pandemija nesutrukdys šitiems planas. Toliau kuriu muziką naujam darbui, o taip pat šiuo metu intensyviai dirbu prie naujo spektaklio, kuris pasirodys gruodžio 11 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre“, – žada jurbarkietis.

Į savo gimtąjį miestą, sako, kai tik gali, tikrai grįžta. Juokauja, jog kartais tenka grįžti, nes reikia palikti šunį atostogų pas tėvus. „Šventėms tikrai grįšiu“, – tvirtina.

Šventėms artėjant Manto Bendžiaus palinkėjimas labai paprastas: „Būkit sveiki, saugokit save ir kitus, pasidžiaukit laiku, kurį praleidžiat su artimaisiais ir pailsėkit per šventes, nes toliau vėl visi kibsim į darbus ir veiklas. Ir, tikiuosi, greitai susitiksime koncerte!“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite