Angle down Atgal

Jurbarke svarstyta dėl mokinių ugdymo Juodaičiuose

Gegužės 13 d. Jurbarko rajono savivaldybės meras, administracijos direktoriaus pavaduotojas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja bei Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos vadovai lankėsi Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyriuje, kur vyko susitikimas su mokyklos bendruomene ir mokinių tėvais. Dėl nuolatinio vaikų skaičiaus mažėjimo kasmet tenka spręsti, ar tikslinga šioje mokykloje komplektuoti jungtines klases, ar ieškoti kitų alternatyvų.

Į susitikimą buvo pakviesti visi tėvai, kurie pareiškė norą leisti savo vaikus į Juodaičių skyrių. Buvo išklausyta tėvų, mokyklos bendruomenės, Juodaičių seniūnės nuomonė dėl galimybės šiame skyriuje ateinančiais mokslo metais komplektuoti klases. Bendra gyventojų nuomonė vieninga – Juodaičių skyrius yra reikalingas ir ateinančiais mokslo metais turėtų išlikti. Tėvai išreiškė pageidavimą ir tikisi, kad Juodaičiuose turės galimybę ugdytis ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai ir mokytis pradinių klasių mokiniai. Jiems ypač svarbu, kad savo atžalas galėtų leisti į arti namų esančią švietimo įstaigą.

Bendruomenės išsakytiems lūkesčiams pritaria ir Savivaldybės vadovai, kurie susitikimo rezultatus pristatys Jurbarko rajono savivaldybės tarybai. Gegužės 28 d. vyksiančiame tarybos posėdyje bus svarstomas sprendimas dėl klasių skaičiaus ir mokinių skaičiaus nustatymo rajono ugdymo įstaigose 2020–2021 mokslo metais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite