Angle down Atgal

Jurbarke sporto klube žiauriai sumuštas dvylikametis

Kaip teigia portalas Delfi.lt, Jurbarke, kovos menų klube „Pantera“ buvo žiauriai sumuštas dvylikos metų berniukas. Berniukas sumuštas tame pačiame klube, kur treniruotes lankė Jurbarko politikų sūnus, kuris kaltinamas žiauru nepilnametės sumušimu ir išprievartavimu.

Berniukas sporto klubo rūbinėje buvo sumuštas vasario 6 dieną, jam tai buvo pirmoji treniruotė. Dvylikametį užpuolė metais vyresnis berniukas, kuris ir anksčiau buvo žinomas policijai dėl smurto protrūkių.

Kaip rašo portalas lrytas.lt, berniuko mama atvažiavo sūnaus pasiimti dešimt minučių anksčiau ir rado savo vaiką gulintį prie sporto klubo ant šlapios žolės. Dvylikametis verkė, vos kvėpavo ir sunkiai kalbėjo. Ligoninėje paaiškėjo, kad berniukui sulaužytas krūtinkaulis.

Užpultasis dvylikametis ir užpuolikas yra pažįstami, portalo lrytas.lt duomenimis, jie lanko tą pačią mokyklą.

Berniukas buvo išvežtas į Kauno klinikas, tačiau jį užpuolusiam trylikamečiui policija negali nieko padaryti – įstatymai neleidžia pradėti ikiteisminio tyrimo dėl nusikaltėlio amžiaus.

Šioje situacijoje daugiausia, ką gali padaryti pareigūnai, tai nubausti tėvus administracine tvarka už tėvų valdžios nepanaudojimą. Už tai numatytas įspėjimas arba bauda nuo 10 iki 100 eurų.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite