Angle down Atgal

Jurbarke ir rajone tvarkomi keliai bei gatvės

Vasario mėnesį Savivaldybės tarybos sprendimu buvo paskirstytos Jurbarko rajono savivaldybei šiais metais skirtos  Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšos – 1 278 100 eurų. Iš šios sumos  741,3 tūkst. eurų  buvo skirta kelių tiesimui bei remontui, o 536,8 tūkst. eurų – kelių priežiūrai. Dar 381 tūkst. eurų Susisiekimo ministerija skyrė Žvyrkelių asfaltavimo programai įgyvendinti.

Savivaldybės administracijos Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausiasis inžinierius  Rimantas Guntys informavo, kad savivaldybės Kelių priežiūros ir plėtros bei Žvyrkelių asfaltavimo programos sėkmingai vykdomos. Jau užbaigta didesnė dalis 2020 metais numatytų atlikti darbų. Keliai ir gatvės yra tvarkomi pagal Savivaldybės tarybos patvirtintą eilę.

Šiuo metu visiškai sutvarkytos Girdžių seniūnijos Gudelių kaimo Tuopų gatvė (380 m),  Jurbarko miesto Nemuno (325 m), Smukučių (1269 m), Tujų (148 m), Paupio (350 m), Topolių (110 m) gatvės, Jurbarkų seniūnijos Dainių kaimo Vakaro (358 m) ir Vėjūnės (488 m.) gatvės,  Viešvilės seniūnijos Gėlių gatvė (498 m).  Maždaug pusė  darbų jau atlikta  Jurbarko miesto Kaštonų (214 m)  ir Smalininkų miesto Intako (450 m) gatvėse. Sutartis pasirašyta ir artimiausiu laiku UAB „Jurmelsta“ pradės tvarkyti Gailių gatvę Armeniškiuose (755 m). 

Sėkmingai vykdomi ir kiti šiose programose numatyti darbai: lyginami seniūnijų vietinės reikšmės keliai ir gatvės su žvyro danga (iš viso 935 km) – tam skirta 308,8 tūkst. eurų, apie 90 proc. darbų už šias lėšas jau atlikta. Seniūnijose ir Jurbarko mieste remontuojami vietinės reikšmės keliai su asfaltbetonio danga, užtaisomos duobės. Tam skirta 150 tūkst. eurų, darbai eina į pabaigą. Šiemet parengtas Jurbarko miesto Žiobrinės gatvės techninis darbo projektas, atlikti statybos, rekonstravimo ir kapitalinio remonto techninių projektų eismo saugumo auditai ir projektų ekspertizės, vykdytas kelių horizontalusis ženklinimas bei kiti objektų sąraše numatyti darbai.

Šiemet bus užbaigtas vykdyti 2016 m. patvirtintas Savivaldybės kelių (gatvių) asfaltavimo planas.  Kovo 26 d. Savivaldybės taryba patvirtino 2021–2023 metų Jurbarko rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių (gatvių) tiesimo, rekonstravimo ir remonto planą. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite