Angle down Atgal

Jurbarke gatvių remonto darbai įsibėgėja

Infrastruktūros ir turto skyrius informuoja, kad birželio 1 d. baigta asfaltuoti Tuopų gatvė Gudelių k., Girdžių sen., liko užbaigiamieji darbai. Rangos sutartis su UAB „Vigatas“ dėl šios gatvės naujos statybos darbų buvo pasirašyta š.m. balandžio 8 d., sutarties vertė 76 956,41 Eur. Girdžiuose taip pat jau įrengta rūšiavimo konteinerių aikštelė.

Pagal gegužės 15 d. pasirašytas rangos darbų sutartis su UAB „Jurmelsta“ jau prasidėję Viešvilės mstl. Gėlių gatvės kapitalinio remonto darbai (vertė 153 695,19 Eur). Jurbarko m. Kaštonų gatvės kapitalinis remontas prasidės artimiausiu metu (sutarties vertė 53 605,67 Eur).

Birželio 2 d. buvo pasirašytos darbų sutartys su UAB „Jurmelsta“ dėl Jurbarko miesto Kranto, Miškininkų ir Klevų gatvių remonto.

Dar dviejų gatvių (Gailių g., Armeniškių k., ir Intako g., Smalininkų mstl.) remonto rangos darbai bus perkami artimiausiu metu. Gatvių projektai jau parengti, šiuo metu atliekama jų ekspertizė, projektuojas AB „Panevėžio statybos trestas“. Darbai turės būti atlikti dar šiais metais.

Taip pat birželio 4 d. bus pasirašytos dvi darbų Jurbarko mieste sutartys su rangovu UAB „Parkus“ dėl Ugniagesių gatvės remonto ir Lauko g. pėsčiųjų ir dviračių tako dalies įrengimo (nuo Sodų g. iki Algirdo g. ir nuo S. Daukanto g. iki Dariaus ir Girėno g.).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite