Angle down Atgal

Juk laimė yra lapė

Lapkričio 18 dieną Vilniaus kamerinio teatro spektaklį vaikams ir visai šeimai „Laimė yra lapė“, pagal daugelį nominacijų pelniusią E. Daciūtės ir A. Kiudulaitės knygą „Laimė yra lapė“ žiūrėjo Zarasų „Santarvės“ mokyklos pradinukai. Juos atlydėjo mokytojos Inga Vainiūnienė, Alina Guntulienė, Dalia Būgienė, Regina Gecevičienė ir Laima Zibolienė.

Nuotaikingame spektaklyje vaidino aktoriai Daiva Rudytė ir Paulius Valaskevičius, muzikinių kompozicijų autorius Jonas Krivickas. Spektaklyje skambant gyvai muzikai, nestigo pašėlusio, nuotaikingo ir interaktyvaus veiksmo, įtraukusio ir vaikus, ir mokytojus, ir bibliotekininkus. Kartu su aktoriais darė linksmą mankštą, rinko į delniukus laimės dulkes, skandavo skanduotes – buvo laimingi.

Tie, kas skaitė knygą, turėjo puikią galimybę palyginti knygos personažus su juos vaidinančių aktorių sukurtais veikėjais. O tie, kurie su Povilu ir Lape susipažino pirmą kartą, patyrė tikrą džiaugsmą akims ir sielai.

Šis spektaklis yra drauge su Ignalinos viešąja biblioteka įgyvendinamo projekto „MENŲ DŪZGĖS KŪRYBINGAI VAIKYSTEI“ dalis.

Parengė Inesa DUMBRAVIENĖ, Zarasų viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene
Nuotraukos autorės

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite