Angle down Atgal

Jubiliejų švenčianti panevėžietė trenerė A. Dobregienė: „Svarbiausia – turėti savo tikslą ir netingėti“

Panevėžietė trenerė ir sporto klubo „Žvaigždė“ vadovė Aldona Dobregienė švenčia gražų jubiliejų – 60-metį. Ne vieną puikų sportininką išugdžiusi trenerė apie save kalba nenoriai, esą apie nuveiktus darbus kalba jos išauginti lengvaatlečiai, kurių sportiniai pasiekimai puikiai žinomi Lietuvoje.

Didžiuojasi savo auklėtiniais

38 metus lengvosios atletikos trenere Panevėžyje dirbanti A. Dobriegenė didžiuojasi savo sportininkais, kurių nuo 1982 metų išaugino ne vieną.

„Tai ir Rita Grunskytė, ir Kristina Jasinskaitė, ir Domantas Dobrega, ir Urtė Bačianskaitė, ir Kristupas Seikauskas bei daugelis kitų. Jų tikrai daug. Kartais einu gatve ir su manimi sveikinasi. Tuomet pradedu galvoti, kada pasisveikinęs lankė treniruotes, kokie jo pasiekimai“, – pasakojo trenerė.

Dirba jau 38 metus

Trenerė pasakoja, kad į Panevėžį dirbti atvažiavo baigusi tuometinį Kauno kūno kultūros institutą.

„Pradžioje atlikau praktiką tuomet veikusiame Panevėžio sporto internate, o jame dirbti pradėjau nuo 1982 metų. Čia išdirbau šešerius metus. Vėliau dirbau sporto mokykloje „Olimpas“, o dabar – Sporto centre“, – vardijo darbo vietas lengvosios atletikos trenerė, o pasiteiravus, kokiais žodžiais skatina sportininkus, atsakė paprastai:

„Svarbiausia – turėti savo tikslą, siekti jo ir netingėti.“

Pamatė perspektyvas

Apie lengvosios atletikos trenerę A. Dobregienę pačius gražiausius žodžius sakė lengvaatletė daugiakovininkė U. Bačianskaitė, kurios įsimintiniausios varžybos – Pasaulio jaunių čempionatas 2017 metais Nairobyje, Kenijos sostinėje. Tuomet Urtė septynkovės rungtyje iškovojo bronzos medalį.

„Sportuoti pradėjau nuo krepšinio, bet turėjau problemų su nugara ir mama nuvedė pas trenerę A. Dobregienę. Ji ir pastebėjo sugebėjimus, galimybes ir pradėjo treniruoti. Apie trenerę galiu sakyti tik pačius gražiausius žodžius. Ji suteikė motyvaciją siekti tikslų, nepasiduoti. Ji daug išmokė, o treniruotėse nejaučiau jokios įtampos. Gerą buvo lankyti treniruotes“, – kalbėjo U. Bačianskaitė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite