Angle down Atgal

Joniškio rajono meras apkaltintas netinkamu elgesiu darbo vietoje

Šiandien (kovo 25 dieną), Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius susilaukė policijos pareigūnų vizito, gautas pranešimas dėl netinkamo elgesio darbo vietoje.

Joniškio rajono meras Vitalijus Gailius feisbuke pasidalino pranešimu ir vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas pačio mero blaivumo tikrinimas, pokalbis su pareigūnais.

Paaiškėjo, kad policijai pateikta informacija buvo melaginga.

Meras piktinasi dėl sugaišto laiko ir kažkieno noro šmeižti, todėl kreipiasi į tuos, kurie yra susidūrę su melagingos informacijos apie juos skleidimu ir ragina kreiptis į teisėsaugos atstovus, reikalauti žalos atlyginimo.

„Vakar socialiniuose tinkluose prasidėjusi diskusija jau peržengė bet kokias padorumo ribas. Nekreipčiau į tai dėmesio, jei nebūtų tyčiojamasi iš žmonių, kurie šiuo metu kovoja už savo gyvybę.
Neabejoju, kad pradėtas šio apgailėtino šmeižto „serialas“ nesibaigs – vakar prasidėjusios veiklos tęsiamos ir šiandien.

Taip pat noriu nuraminti žmones, kurie nerimauja, kad galėjau dalyvauti susitikimuose, asmeninėse šventėse su asmenimis, kuriems patvirtintas susirgimas koronovirusu. To tikrai NEBUVO, nepasiduokime melui.

Šiandien buvau kaltinamas tuo, kad darbo vietoje elgiuosi netinkamai.
Gaila, bet buvo sutrikdyta ne tik šiuo metu nebespėjantis atsakyti į visų besikreipiančiųjų pagalbos prašymus 112 bendrasis pagalbos centras, Joniškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos ir mano veikla. O ekstremalių situacijų komisijos posėdžiuose yra sprendžiami klausimai, susiję su kiekvienu iš mūsų.
Net neabejoju, kad pareigūnai savo darbą atliks tinkamai ir už akivaizdžiai pateiktą melagingą informaciją bus nubausti, ir iš jų išieškota žala už darbo sutrukdymą.

Kreipiuosi į tuos žmones, kurie šiuo metu taip pat yra šmeižiami. Nelaukite ir neignoruokite apie jus skleidžiamos melagingos informacijos, kreipkitės į teisėsaugos atstovus ir reikalaukite jums priklausančios žalos atlyginimo, nes už kiekvieną šmeižtą turi būti baudžiama.

Pagarba pareigūnams, kurie nepaisant savo begalinio užimtumo šuo metu, reaguoja į kiekvieną pranešimą taip, kaip jiems tai nurodo daryti įstatymai.

O šmeižikams ir tariamiems „rajono gelbėtojams“ siunčiu žinią – jokie jūsų veiksmai nesutrukdys man rūpintis joniškiečiais. Visomis išgalėmis stengiuosi padaryti viską taip, kad turėtumėme kuo daugiau aiškumo, – turima informacija jums pateikiama nedelsiant, kai tik ji patvirtinama. Negaliu savo darbe vadovautis gandais.
Noriu paraginti tuos, kurie užsiima tokiomis nešvariomis informacijos kampanijomis jau besiruošdami artėjantiems Seimo rinkimams – dabar ne laikas tai daryti, o toks pasirinktas laikas ir būdas yra nusikalstamas prieš Joniškio gyventojus ir Lietuvos visuomenę, taip pat pabrėžiu, kad jis nebebus toliau toleruojamas.

Daviau priesaiką, rūpintis kiekvienu iš jūsų – to laikausi ir visada laikysiuosi.

Būkite sveiki, saugokite save ir artimuosius, likite namuose!“, - rašo V. Gailius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite