Angle down Atgal

Joniškiečiai imtynininkai pergales skynė Estijoje

Estijoje, Tartu mieste, buvo surengtas tarptautinis 53-iasis Georgo Hackenschmidto graikų-romėnų imtynių turnyras. Jame varžėsi imtynininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Ukrainos. Turnyre Lietuvai atstovavo Joniškio visuomeninio imtynių klubo „Kova“ ir Joniškio sporto centro imtynininkai.

Tarp suaugusiųjų varžėsi trys joniškiečio trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Jie iškovojo pirmas vietas. Turnyro nugalėtojais tapo Benas Keršys (sv. kat. iki 87 kg), Arnas Aukselis (sv. kat. iki 97 kg) ir Pijus Baldyšius (sv. kat. iki 130 kg). P. Baldyšius pademonstravo puikią imtynių veiksmų techniką ir abu varžovus iš Estijos įveikė jau pirmuose imčių kėlinukuose. Lietuvos čempionui B. Keršiui teko paplušėti kovojant prieš brolius Olavi ir Kalle Laisarv.

Estijos jaunimo čempionai stengėsi įveikti joniškietį, bet B. Keršio meistriškumas ir dižiulė patirtis neleido varžovams pasiekti tikslo. Joniškietis brolius estus „pavaišino“ gražiais keturių taškų vertės metimais ir įveikė juos rezultatu 5:2 ir 7:0. A. Aukselis tapo turnyro nugalėtoju be kovos, nes jo varžovas nedalyvavo svėrime.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite