Angle down Atgal

JAV žuvusio lietuvio šeima šaukiasi pagalbos

Jungtinėse Valstijose, Ilinojuje, nelaimingo atsitikimo metu rugpjūčio pabaigoje žuvus 27-erių lietuviui, jo šeima prašo geraširdžių žmonių pagalbos.

Šiuo metu Beno Bačansko artimieji socialiniuose tinkluose renka aukas, kad žuvusiojo kūną būtų galima grąžinti į Lietuvą.

„Kas gali prisidėti finansiškai, kad šeima galėtų parvežti kūną ir kad Benas tinkamai atsigultų amžino poilsio... Mamos Vita Vadoklytė sąskaita: LT967300010024407408 Swedbank AB.

Benas buvo nuostabus jaunas žmogus su dideliais tikslais ir praeitą savaitę žuvo pačiom baisiausiom aplinkybėm bekeliaudamas po Ameriką. Šis žmogus buvo neeilinių sugebėjimų, be proto nuoširdus ir geras, meniškas, mokėjo išlaikytį ramybę, kuri taip žavėjo. Jis tik pildė savo svajonę keliauti po Ameriką, kuri pasiglemžė jį... Dėkoju kiekvienam atskirai iš visos širdies, kuris prisideda. Benas nusipelnė to ir dar daugiau. Pasidalinkite, kad kuo daugiau žmonių pamatytų ir padėtų…“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašo Beno giminaitė.

Žinią apie skaudžią nelaimę trečiadienį patvirtino Lietuvos generalinis konsulas Čikagoje Mantvydas Bekešius.

„Pirmiausia, užuojauta artimiesiems. Apie įvykį sužinojome iš Ilinojaus teisėsaugos institucijų. Mums skambino detektyvas, kuris tiria tą atvejį, ir pranešė, kadangi jie nustatė, kad tai Lietuvos pilietis“, – teigė diplomatas.

Pasak M. Bekešiaus, žuvo jauno amžiaus vyras iš Kupiškio, apie nelaimę pranešta artimiesiems ir Lietuvos policijai.

„Žinome, kad tai jaunas žmogus. Detektyvas mums pranešė, kad susisiekė su artimaisiais. Savo ruožtu, mes informavome Lietuvos policiją, kad susisiektų su šeima“, – teigė M. Bekešius.

Jis teigia, kad Ilinojaus pareigūnai apie žuvusį jauną vyrą Lietuvos diplomatams Čikagoje pranešė rugpjūčio 27 dieną, tačiau nelaimės aplinkybių nekomentavo. Žinoma tik tiek, kad jaunas vyras po šalį keliavo kaip turistas, o jo kūnas buvo rastas netoli naftos gręžinio.

BNS ir Etaplius.lt inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite