Angle down Atgal

Jautrų vaizdo įrašą pamatęs C. Ronaldo nesulaikė ašarų: to nesitikėjau

Praėjusią savaitę Lietuvoje viešėjęs futbolininkas Cristiano Ronaldo visai neseniai parodė jautrią savo asmenybės pusę. Dalyvaudamas televizijos laidoje „Good Morning Britain“ žymus sportininkas nesulaikė ašarų.

Futbolininkas laidoje pirmąkart išvydo vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas 2005 metais miręs jo tėvas Jose Dinis Aveiro. Jame futbolo žvaigždės tėtis kalbėjo apie savo sūnų ir 2004 metais Portugalijoje vykusį Europos futbolo čempionatą.

Išvydęs netikėtą vaizdo įrašą pasaulinio lygio futbolininkas negalėjo sulaikyti emocijų.

„Aš niekada nemačiau šio vaizdo įrašo. Tai neįtikėtina. Nesitikėjau“, – šluostydamas ašaras kalbėjo Ronaldo.

C. Ronaldo tėvas dėl dažno piktnaudžiavimo alkoholiu mirė 2005 metais, būdamas vos 52-ejų metų. Futbolininkas neslėpė, kad išgirsti, jog tėvas juo didžiavosi, yra labai malonu. Visgi Ronaldo neslėpė apmaudo, jog dėl ankstyvos mirties tėvas nematė itin sėkmingos jo karjeros.

Emocijų užplūstas sportininkas panoro anapilin iškeliavusio tėvo interviu parodyti savo šeimos nariams. C. Ronaldo pridūrė, kad savo tėvo taip ir nespėjo pažinti.

„Iš tiesų aš savo tėvo visiškai nepažįstu. Jis buvo alkoholikas. Aš niekada su juo nekalbėjau. Buvo sunku“, – apie santykius su tėvu kalbėjo Cristiano.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite