Angle down Atgal

Jaunimui organizuotas naktinis pėsčiųjų žygis

Šiais metais Rietavo atviras jaunimo centras vykdo Jaunimo reikalų departamento finansuojamą projektą „Kalbam tavo kalba“. Spalio 5 d. Rietavo atviras jaunimo centras organizavo naktinį pėsčiųjų žygį „Kunigaikščio Vykinto lobiai“. Tai – viena iš projekte numatytų veiklų.

Žygyje dalyvavo jaunuoliai iš Rietavo ir Tverų. Tverų gimnazijoje, iš kurios pajudėjo žygeiviai, jų susirinko daugiau negu 40. Aktyvumą parodė ne tik vaikinai, bet ir merginos, panorusios išbandyti savo jėgas ir įveikti beveik 15 km žygio po paslaptingas Tverų apylinkes iššūkį.

Žygio maršrutas driekėsi plentais, žvyrkeliais, miškų keliukais. Atlaikyti tokį krūvį buvo ypač sunku mažiesiems. Jaunuoliai buvo draugiški, silpnesnį komandos narį tempė, nešė, tad tamsiame miške nepaliko nė vieno. Visi žygyje dalyvavę sėkmingai įveikė iššūkį ir pasiekė tikslą.

Ričardo Ruškio sodyboje jaunuolius pasitiko lietuviška muzika, laukė šildanti laužo ugnis, karšta arbata, buvo galima išsikepti dešrelių, zefyrų. Drąsiausi galėjo šokti ant žirgo ir pajodinėti, bet tokių daug neatsirado. Jaunuoliai turėjo galimybę ne tik išbandyti savo jėgas, pasidžiaugti pasiektu tikslu, bet ir susipažinti su bendraamžiais iš Tverų miestelio.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite