Angle down Atgal

Jaunimo reikalų tarybos posėdyje pristatytos jaunimo neformalių grupių iniciatyvos

Penktadienį, liepos 10 d. 13 val. Druskininkų savivaldybės administracijoje vyko išplėstinis Druskininkų savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis. Jo metu pristatytos Druskininkų jaunimo užimtumo centro (JUC) įgyvendinamai jaunimo neformalių grupių iniciatyvų programai pateiktos jaunimo iniciatyvų paraiškos. Posėdyje dalyvavo jaunimo reikalų tarybos nariai, Druskininkų JUC darbuotojai ir iniciatyvinių jaunimo grupių atstovai.

Jaunimo neformalių grupių iniciatyvų programa skirta jaunimo užimtumo ir įsitraukimo į pilietinę veiklą skatinimui bei neformalių jaunimo grupių stiprinimui. Supaprastintas ir patrauklus paraiškų pateikimo procesas suteikia jaunuoliams galimybę įgyvendinti savo idėjas, o kartu leidžia jiems tobulinti projektinio raštingumo, komandinio darbo įgūdžius.

Jaunimas gali burtis į iniciatyvines grupes, sau priimtina forma (tai gali būti video pristatymas, aprašymas, vizualizacijos ar kita medžiaga) pristatyti idėjas, o jaunimo reikalų taryba teikia rekomendacijas dėl iniciatyvų įgyvendinimo. Idėjos įgyvendinimo procese jaunimui visada yra pasiruošusi pagelbėti Druskininkų jaunimo užimtumo centro komanda, jaunimo reikalų taryba, jaunimo reikalų koordinatorius ir kiti savivaldybės administracijos specialistai.

Jaunimo reikalų taryba išklausė jaunimo neformalių grupių pristatymus, pateikė daug vertingų patarimų ir rekomendavo Druskininkų JUC finansuoti tris iniciatyvas – kūrybines miniatiūrų dirbtuves, Tarptautinės jaunimo dienos festivalį ir jaunimo e-sporto „CS:GO“ turnyrą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite